Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynki w Renomie!

Walentynki w Renomie!
Zobacz więcej zdjęć »
Losowanie romantycznego weekendu dla dwojga w Paryżu, możliwość własnoręcznego przygotowania walentynkowej pralinki, kino dla zakochanych i niezwykłe wydarzenie „Speed Dating” kierowane do wszystkich singli – to atrakcje, jakie szykuje dla zakochanych wrocławski dom handlowy Renoma.

Zapraszamy w niedzielę 13 lutego na poziom +1 w godzinach 12.00-19.00.

Tego jeszcze nie było we Wrocławiu. Z okazji święta zakochanych Renoma zaprasza wszystkich singli na Speed Dating, czyli  zwariowane randkowanie.  Speed Dating to szansa na poznanie nowych ludzi, świetną zabawę, a może i wielką miłość. Jak to działa? Otóż grupa mężczyzn przysiada się do stolików kobiet, a następnie zamienia miejscami w taki sposób, że każdy z uczestników ma szansę na rozmowę z druga osobą, ale tylko przez kilka minut! W trakcie spotkania osoby wypełniają otrzymany wcześniej formularz, który po zakończeniu oddają organizatorom. Na formularzu zaznaczają, z którymi z rozmówców chcieliby kontynuować znajomość. Jeśli chęć podtrzymania znajomości wyrazi również druga strona, organizator przesyła obojgu ich dane kontaktowe. Dla najlepiej dobranej par lub par czekają nagrody w postaci zaproszenia na romantyczną kolację do jednej z restauracji w Renomie.  Uczestnictwo w imprezie możliwe jest jedynie po uprzednim wysłaniu swojego zgłoszenia na adres: randka@renoma-wroclaw.pl

Główną atrakcją dnia zakochanych w Renomie będzie losowanie weekendu dla dwojga w Paryżu. Każdy, kto w dniach 7-13 lutego zrobi zakupy za minimum 100 zł i poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, weźmie udział w losowaniu dwudniowego pobytu w Mieście Zakochanych.

Oprócz tego przez całą niedzielę w Renomie działać będzie Fabryka Trufli – w specjalnie zaaranżowanych punktach na poziomie +1 każdy będzie mógł przygotować własnoręcznie pralinkę, pięknie ją zapakować i wręczyć  swojej połówce. Dodatkowo na miejscu będzie można kupić pralinki, trufle i innych inne słodycze wyprodukowane z najlepszych francuskich kuwertur.

Zapraszamy również do mini kina walentynkowego na cykl filmowy „Miłość na wielkim ekranie”. W jednym z lokali na poziomie +1 przez cały dzień będziemy wyświetlać najpiękniejsze filmy ostatnich lat. W repertuarze znalazła się m. in. „Gnijąca panna młoda”, „Malowany welon”, „I twoją matkę też” oraz niezapomniana „Casablanca”.

Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »