Gospodarka » Chemia

Warsfoll na MTM Moto Show 2009

Warsfoll na MTM Moto Show 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Folii Okiennych Warsfoll® będzie jednym z wystawców podczas targów MTM Moto Show - wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego w Warszawie.

Hala MT Polska przy ul. Marsa 6c w Warszawie w dniach 24-25 października 2009 przyciągnie uwagę wszystkich miłośników motoryzacji. Przygotowano dla nich liczne atrakcje. Pasjonująco zapowiada się finał drugiej edycji konkursu Wojna Północ - Południe 2009, czyli wyborów najlepiej zmodyfikowanych stylistycznie samochodów w kraju, finał car audio dbDrag Racing i Bass Racing a dla dorosłych pokaz słynnych na świecie moto-dziewczyn Fuel-Girls z Wielkiej Brytanii.

Warto zwrócić uwagę na Strefę Bezpiecznej Jazdy, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi technikami reanimacji osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Warsfoll® zaprezentuje systemy folii okiennych wykorzystywanych w branży samochodowej i budowlanej. Oferuje szeroką gamę produktów spełniających najwyższe wymagania jakościowe, a także wysoką jakość montażu popartą gwarancją. Jest dystrybutorem folii należących do grupy Armorlite® Exclusive, Armorlite® Standard, a także Sun-GardTM/Glass-Gard® i No-Bar®. Wszystkie folie ochronne i antywłamaniowe w ofercie firmy Warsfoll® posiadają atesty wytrzymałościowe wg ITB (klasa 01, 02 P1A, P2A) a folie samochodowe atesty ISiC. Na stoisku będzie można zasięgnąć opinii specjalistów i dopasować folie do swoich potrzeb. Folie samochodowe wzmacniają szyby i zabezpieczają szkło przed rozpryśnięciem w przypadku jego zbicia.

Poprawiają komfort i bezpieczeństwo podróżujących osób, zabezpieczają wnętrze samochodu przed starzeniem się i blaknięciem. Folie przyciemniające redukują refleksy i zmęczenie oczu, czyniąc jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą. To także zapora przed wzrokiem osób niepowołanych, zapewniająca nam poczucie intymności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewa PR A.M.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »