Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Rozgrzewający plaster

Rozgrzewający plaster
Zobacz więcej zdjęć »
PREL red jest hydrożelowym plastrem rozgrzewającym o przyjemnym zapachu, opartym na innowacyjnej formule Hydronique. Cząsteczki substancji aktywnych plastra (kapsaicyna i salicylan glikolu) zawieszone są w hydrożelowym podłożu, zapewniając szybszy efekt terapeutyczny.

Plaster działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Redukuje bóle pleców, krzyża, mięśni, stawów. Jest również pomocny w nerwobólach i bólach reumatycznych. Nie należy stosować plastra w okolicy oczu, nosa, ust (szczególnie błon śluzowych), gdyż zawarta w nim kapsaicyna może wywołać pieczenie. Nie oznacza to jednak, że substancje te będą działać toksycznie i doprowadzą do uszkodzenia wzroku lub „oparzeń na błonach śluzowych".

Hydrożelowe podłoże zapewnia bezbolesne odklejanie i nie brudzi ubrań. Pozwala skórze „oddychać", dzięki czemu nie powoduje podrażnień ani odparzeń.

Pełen efekt rozgrzewający plaster PREL red osiąga po ok. 15 minutach po jego aplikacji. Bezpośrednio po położeniu może pojawić się uczucie chłodu, związane z hydrożelowym podłożem plastra.

Plastry zawierają tak dobrane stężenie substancji aktywnych, by wywierały działanie miejscowe. Są bezpieczne dla osób starszych oraz dla osób przyjmujących wiele leków.

Plastry można stosować długotrwale, nawet przez wiele tygodni. Warto pamiętać, że przedłużające się dolegliwości są sygnałem do tego, by skonsultować się z lekarzem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewa PR A.M.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »