Firma » Bankowość

Warszawski finał Biegu Fair Play z rekordową frekwencją

W sobotę, 27 czerwca br. na Polanie przy Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się trzeci, finałowy Bieg Fair Play podsumowujący cykliczną akcję dobroczynną Getin Noble Banku.

Tegoroczna edycja projektu była poświęcona Antosiowi, Bartkowi oraz Szymonowi, którzy potrzebują wsparcia w leczeniu i rehabilitacji. Pracownicy i przyjaciele Banku stanęli do biegu na dystansie 5 km nie tylko w stolicy, ale również w Katowicach oraz Wrocławiu. Inicjatywa zgromadziła rekordową liczbę 4 tys. uczestników, w samej tylko Warszawie wzięło w niej udział 1 200 osób. Za każdą osobę, która ukończyła bieg, Bank przekaże 15 zł na wsparcie trzech chłopców.

Bieg Fair Play to organizowana od 2013 roku akcja, która skupia pracowników i przyjaciół Getin Noble Banku wokół wspólnego, charytatywnego celu. Główną rywalizacją zawodów jest bieg na dystansie 5 km, ale wydarzeniu towarzyszą również inne atrakcje. Biegacze mogą wziąć udział we wspólnej rozgrzewce pod okiem profesjonalnego trenera. Na najmłodszych zawodników czekają animacje, zabawy na świeżym powietrzu oraz zawody na krótszych dystansach w trzech kategoriach wiekowych. Podsumowaniem zawodów jest uroczysta ceremonia dekoracji zwycięzców oraz energetyczny poczęstunek.

Bieganie stało się ostatnio modną dyscypliną, jednak Bieg Fair Play to coś więcej niż tylko dobra zabawa. Motywacją do startu jest bowiem chęć pomagania innym. Każdy z zawodników ma świadomość, że docierając do mety przyczynia się do wsparcia wybranego, dobroczynnego celu. To wyjątkowe doświadczenie, które integruje naszych pracowników wokół wspólnych wartości. Przy okazji, przyczynia się też do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Jednym z długofalowych efektów przedsięwzięcia było na przykład powołanie biegowej reprezentacji – GET RUN, która skupia pracujących w Banku miłośników tego sportu – mówi Wojciech Sury, Dyrektor Biura PR Getin Noble Banku. 

Bieg Fair Play z każdą kolejną edycją cieszy się coraz większą popularnością wśród pracowników, współpracowników oraz Klientów Getin Noble Banku. Organizowany jest raz w roku w trzech lokalizacjach: Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Tradycyjnie Bank przekazuje określoną kwotę na wybrany cel dobroczynny za każdą osobę, która ukończy trasę. W aktualnej edycji wydarzenia, zebrane środki trafią do Antosia, Bartka i Szymona, którzy potrzebują pomocy w powrocie do zdrowia. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »