Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weekend Wegetarian w Porcie Łódź

Weekend Wegetarian w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
11 stycznia to Dzień Wegetarian. W tym roku Port Łódź przyłącza się do promocji wegetarianizmu i zaprasza na Weekend roślinożerców.

Na sobotę i niedzielę przygotowane zostały atrakcje nie tylko dla fanów zielonej diety. W ramach żywej wystawy pt. „Roślinożercy świata” do Portu Łódź zawitają mieszkańcy łódzkiego ogrodu zoologicznego, a podczas bezpłatnej degustacji potraw wegetariańskich będzie można się przekonać, że bezmięsna kuchnia jest i zdrowa, i bardzo smaczna.


Mieszkańcy zoo w Porcie Łódź
Z okazji Dnia Wegetarian w sobotę i niedzielę Port Łódź odwiedzą wyjątkowi goście – roślinożerni mieszkańcy łódzkiego ogrodu zoologicznego. W godz. 14:00 - 18:00 na stoisku obok sklepu Bata odbędzie się wystawa pt. „Roślinożercy świata”. Tam dzieci będą mogły z bliska przyjrzeć się m.in. papudze ara, wężom, żółwiom, królikom czy agamie brodatej. Pracownicy zoo odpowiedzą gościom wystawy o zwyczajach zwierząt roślinożernych z całego globu. Chętni będą mogli również obejrzeć multimedialną prezentację dotyczącą zwierząt – wegetarian.
 
Bezpłatne degustacje wegetariańskich potraw
W najbliższy weekend w Porcie Łódź będą królować potrawy wegetariańskie, przygotowane przez jedną z restauracji centrum – Vegemanię.

- Warto poznać zielone dania i wprowadzić je do jadłospisu, ponieważ dostarczają organizmowi ważnych witamin, składników mineralnych i błonnika. W sobotę i niedzielę między 14:00 a 18:00 zapraszamy na bezpłatne degustacje dań kuchni wegetariańskiej. Odbędą się one na stoisku obok sklepu Bata. W wegetariańskim menu coś dla siebie znajdą nie tylko smakosze bezmięsnej kuchni, ale także wszyscy, którzy są ciekawi, czy „zielone” dania sprostają ich wymaganiom – zachęca Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.


Więcej informacji o atrakcjach w Porcie Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »