Technologie » Komputery

Wersja Biznesowa programu Bitdefender już po polsku!

Wersja Biznesowa programu Bitdefender już po polsku!
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie ukazała się polska wersja produktów biznesowych Bitdefender. Firma Marken Systemy Antywirusowe, wyłączny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce, ma przyjemność poinformować, że właśnie zakończyły się prace nad tłumaczeniem polskiej wersji produktu.

Użytkownicy mogą teraz bez ograniczeń językowych korzystać z programu Bitdefender Security for Endpoints z konsolą lokalną w swoich firmach.

Najnowsza linia produktów do ochrony Bitdefender skierowana jest do firm, które liczą nie tylko na skuteczność i funkcjonalność swojego pakietu antywirusowego, ale także cenią swój czas i chcą go oszczędzić przy wdrażaniu nowego rozwiązania i zarządzaniu nim. Wdrożenie zaawansowanego, ale jednocześnie prostego rozwiązania eliminuje potrzebę stosowania dedykowanych serwerów, zarządzanie jest możliwe również bez wykwalifikowanego personelu.

Do największych aktualizacji wprowadzonych w najnowszej wersji oprogramowania możemy zaliczyć:

  • Od nowa zaprojektowaną konsolę zarządzającą,
  • Nową technologię PhotonTM, która jest bardziej przejrzysta i wydajna,
  • Zautomatyzowany mechanizm tworzenia kopii zapasowych, który pozwala ratować pliki w przypadku ich zainfekowania,
  • Wsparcie dla systemu Windows 8.1 oraz Windows Server 2012 R2,
  • Ochrona dla Mac’ów,

Zamiast modernizować oprogramowanie, aby otrzymać przydatne funkcje ochrony i wydajności –Security for Endpoints daje Ci je od samego początku. Funkcje takie jak antyphishing, filtrowanie www, doradca wyszukiwania i kontrolowanie www są od początku wliczone w cenę Security for Endpoints.

Z oprogramowaniem Bitdefender, które od dłuższego czasu utrzymuje się na pierwszym miejscu w niezależnych testach możemy przestać martwić się o ochronę. Program używając zaawansowanych metod będzie działał cicho w tle, nie zwracając uwagi na swoje istnienie. Dzięki zaawansowanej heurystyce, filtrowaniu stron www, asystentowi wyszukiwania, skanowaniu portów USB i zaporze sieciowej ochroni komputery oraz serwery w Twojej firmie przed wszystkimi zagrożeniami. Jednostki chronione będą przed wirusami, rootkitami, malware, phishingiem, utratą danych, zagrożeniami internetowymi i wieloma innymi.

Rozwiązania Bitdefender to także certyfikowana, jakość – posiadają one ponad 20 wyróżnień przyznanych przez niezależne laboratorium testujące oprogramowanie antywirusowe z całego świata – VB Spam. Bitdefender konsekwentnie znajduje się na pierwszym miejscu w testach przeprowadzanych przez organizacje takie jak AV Test, Virus Bulletin oraz AV Comparatives, zbiera także wyróżnienia w prasie branżowej – między innymi został wyborem redaktorów czasopisma PC MAG.

Niezależne badania wykazują, że Bitdefender posiada zaawansowane technologie wykrywania zagrożeń i optymalizacji, takich jak Bitdefender Photon, które prowadzą w rankingach testów zabezpieczeń dla punktów końcowych. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania. Także w tym roku Bitdefender znalazł się w czołówce testów laboratorium AV-Test, w kategoriach takich jak: wydajność, użyteczność i ochrona.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »