Kultura, sztuka » Kultura

Weź udział w akcji „Dzień dla zdrowia” i skorzystaj z bezpłatnych porad

Początek wiosny to doskonały moment, żeby zacząć aktywnie spędzać czas! Warto sprawdzić, w jakiej formie jest nasz organizm i lepiej o niego zadbać. Doskonałą okazją do tego będzie „Dzień dla zdrowia”, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w sobotę 13 kwietnia.

Program wydarzenia „Dzień dla zdrowia” w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska wypełnią liczne propozycje zdrowotne dla każdego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Będzie można skorzystać z porad terapeuty manualnego Grzegorza Kazberuka, który podpowie, jak należy postępować, aby wrócić do dobrej kondycji i pozbyć się bólu. W trakcie akcji będzie można również skorzystać z bezpłatnego masażu, który zaoferuje Dobry Masaż Agata Dobkowska. Chętni będą mogli skorzystać z masażu relaksacyjnego twarzy lub pleców, masażu twarzy Kobido, masażu klasycznego – zdrowotnego, a także masażu „biurowego”. Ten ostatni jest szczególnie polecany osobom, które wiele godzin dziennie spędzają w pozycji siedzącej. 

Z kolei psychodietetyk Janetta Sidoruk po przeprowadzeniu analizy składu ciała za pomocą specjalnego urządzenia podpowie, jak warto zmienić swoje nawyki żywieniowe, by poczuć się lepiej i zrzucić zbędne kilogramy. Dodatkowo będzie można zmierzyć ciśnienie tętnicze.

Będzie można również skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które przeprowadzą specjaliści z Optyka Kodano.

Natomiast konsultantki Mary Kay zaproszą do bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych skóry dłoni i twarzy i będą podpowiadać, jak pielęgnować urodę na co dzień.

To nie wszystkie niespodzianki! Będzie można sprawdzić, jak działają maty wspomagające krążenie, a specjaliści ze białostockiej sieci sklepów medycznych Medical Care podpowiedzą, jak pomoc sobie, gdy przydarzy nam się kontuzja oraz na jakie parametry sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego zwracać uwagę.

Będzie można również spróbować, jak smakują potrawy przygotowywane przez Nowalijka Catering Dietetyczny. Na uczestników czekają również quizy i konkursy zręcznościowe!

Spotkanie „Dzień dla zdrowia” odbędzie się 13 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »