Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Weź udział w akcji „Dzień dla zdrowia” i skorzystaj z bezpłatnych porad

Początek wiosny to doskonały moment, żeby zacząć aktywnie spędzać czas! Warto sprawdzić, w jakiej formie jest nasz organizm i lepiej o niego zadbać. Doskonałą okazją do tego będzie „Dzień dla zdrowia”, który odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna w sobotę 20 kwietnia. Od 11.00 do 17.00.

W sobotę 20 kwietnia na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna czeka wiele propozycji prozdrowotnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Specjaliści z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku przeprowadzą ważne dla osób palących papierosy pomiary tlenku węgla w wydychanym powietrzu, na specjalnym fantomie zaprezentują, jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi oraz podpowiedzą, jak zmienić codzienne nawyki, żeby cieszyć się zdrowiem. Dodatkowo na dorosłych i dzieci czekają konkursy z wiedzy o zdrowiu z nagrodami.

Będzie można skorzystać z porad terapeuty manualnego Mateusza Niewińskiego który podpowie, jak należy postępować, aby wrócić do dobrej kondycji i pozbyć się bólu. W trakcie akcji będzie można również skorzystać z bezpłatnego masażu, który zaoferuje Dobry Masaż Agata Dobkowska. Chętni będą mogli skorzystać z masażu relaksacyjnego twarzy lub pleców, masażu twarzy Kobido, masażu klasycznego – zdrowotnego, a także masażu „biurowego”. Ten ostatni jest szczególnie polecany osobom, które wiele godzin dziennie spędzają w pozycji siedzącej. 

Z kolei psychodietetyk Janetta Sidoruk po przeprowadzeniu analizy składu ciała za pomocą specjalnego urządzenia podpowie, jak warto zmienić swoje nawyki żywieniowe, by poczuć się lepiej i zrzucić zbędne kilogramy. Dodatkowo będzie można zmierzyć ciśnienie tętnicze.

Będzie można również skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które przeprowadzą specjaliści z Optyka Kodano.

Z kolei przy stanowisku sklepu medycznego Medical Care, który mieści się również w pasażu centrum handlowego będzie można otrzymać porady dotyczące produktów, które wspierają nasze mięśnie i stawy oraz przyrządów rehabilitacyjnych.

Natomiast konsultantki Mary Kay zaproszą do bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych skóry dłoni i twarzy i będą podpowiadać, jak pielęgnować urodę na co dzień.

Będzie można również spróbować, jak smakują potrawy przygotowywane przez Nowalijka Catering Dietetyczny, a także przekonać się, że gotowanie i smażenie bez tłuszczu jest proste i służy zdrowemu odżywianiu.

 

Spotkanie „Dzień dla zdrowia” odbędzie się 20 kwietnia od godziny 11.00 do godziny 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »