Społeczeństwo » Społeczeństwo

Weź udział w Świątecznej Zbiórce Żywności i pomóż potrzebującym

Weź udział w Świątecznej Zbiórce Żywności i pomóż potrzebującym
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy z nas może podarować potrzebującym jedzenie na świąteczny stół! Rozpoczęła się 24. Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Śląski Bank Żywności. Dołącza do niej Centrum Handlowe Auchan Mikołów.

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej! To czas, kiedy myślimy, jak je spędzić i jakim upominkiem obdarować najbliższych. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zachęca, żeby w tym roku zatroszczyć się również o osoby ubogie, którym szczególnie trudno jest przygotować się do świąt. Galeria handlowa dołączyła do 24. Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Śląski Bank Żywności pod hasłem „Święta godne, a nie głodne”.

Od dzisiaj do 28 listopada w pasażu Centrum Handlowego Auchan Mikołów będzie dostępna specjalna skrzynia na produkty spożywcze dla potrzebujących i ubogich. Można w niej umieszczać produkty o długim terminie przydatności, jak: mąka, makaron, kasza, cukier, olej, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, bakalie czy słodycze. Śląski Bank Żywności przekaże zebrane dary osobom najbardziej potrzebującym w naszym regionie. W ten sposób będzie można podzielić się nie tylko jedzeniem, ale też dobrem.

– Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy szczególnie troszczymy się o bliskich. W tym roku towarzyszy im trudna dla nas wszystkich rzeczywistość związana z pandemią koronawirusa. Dotyka ona szczególnie osoby ubogie, samotne i chore. Sprawmy, by tegoroczne święta były dobrym i spokojnym czasem – dołączmy do 24. Świątecznej Zbiórki Żywności i w ten sposób wesprzyjmy potrzebujących – mówi Aleksandra Kolarz, marketing manager w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

Ci, którzy z powodu pandemii koronawirusa ograniczają wyjścia na zakupy, mogą wesprzeć inicjatywę Śląskiego Banku Żywności poprzez udział w internetowej zbiórce pieniężnej. Datki można wpłacać pod linkiem https://zbiorkazywnosci.pl/produkt/koszyk/?attribute_pa_bank-zywnosci=slaski-bank-zywnosci. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup żywności dla potrzebujących.

Świąteczna Zbiórka Żywności odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie w dniach od 23 do 28 listopada 2020 r. Skrzynia na świąteczne dary będzie dostępna w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »