Kultura, sztuka » Kultura

Weź udział w teatralnej przygodzie i odwiedź Madagaskar!

Weź udział w teatralnej przygodzie i odwiedź Madagaskar!
Zobacz więcej zdjęć »
Na najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało dla najmłodszych wiele niespodzianek. Będą mogli wziąć udział w warsztatach „Wyprawa na Madagaskar”, a następnie zasiądą przed teatralną sceną.

Kto z nas nie lubi podróży? Jednak przed jej rozpoczęciem warto poznać kraj, który zamierzamy odwiedzić. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec najmłodsi będą mogli wybrać się w podróż „Palcem po mapie”. Podczas spotkania poznają zwierzęta żyjące na Madagaskarze, a także wezmą udział w quizach i zabawach. Następnie, w trakcie warsztatów plastycznych dzieci wykonają afrykańskie grzechotki i podobizny lwa. Ci, który lubią aktywnie spędzać czas, będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych.

Po pracowitych godzinach spędzonych na warsztatach, dzieci będą mogły odpocząć przed teatralną sceną. Podczas spektaklu „Pinokio” dowiedzą się, do czego mogą doprowadzić kłamstwa i brak rozsądku. Najmłodsi wraz z rodzicami przeniosą się do fascynującego świata teatru lalek. Na scenie pojawią się klasyczne marionetki oraz lalki "pyskówki" - pacynki o tzw. ruchomych ustach, których mimikę kontroluje aktor.

Warsztaty „Wyprawa na Madagaskar” odbędą się w sobotę 4 marca w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 17.00. Teatrzyk „Pinokio” rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa godzinę. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »