Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Weź udział w teatralnej przygodzie z Kubusiem i Ancymonem!

Weź udział w teatralnej przygodzie z Kubusiem i Ancymonem!
Zobacz więcej zdjęć »
Tych, którzy szukają pomysłu, jak urozmaicić wakacje w mieście Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza na wakacyjny cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Rozpocznie go przedstawienie „Przygody Kubusia i Ancymona”, które odbędzie się 16 lipca. Wstęp wolny!

Już w najbliższą niedzielę najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna będą mogli wziąć udział w wyjątkowej teatralnej przygodzie.

„Przygody Kubusia i Ancymona” to wesoła, dynamiczna bajka pełna niespodziewanych zwrotów akcji, która zostanie odegrana na scenie galerii handlowej. Bohaterami przedstawienia będą dwaj chłopcy –Kubuś – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który walczy ze wszelkim złem i Ancymon – urwis, jakich mało, przy tym straszliwy śpioch. Chłopców łączy wielka przyjaźń. Na ich drodze pojawia się czarownica, która płata figle bohaterom. Czy Ancymon zostanie przemieniony w żabę? Czy Kubusiowi uda się przechytrzyć czarownicę? Czy również tym razem dobro zwycięży? O tym będzie można przekonać się podczas spektaklu. Dodatkowo barwna scenografia i odpowiednio dobrana muzyka, ułatwią młodym widzom podróż w krainę fantazji.

Przedstawienie „Przygody Kubusia i Ancymona” rozpocznie letni cykl „Rodzinne spotkania teatralne”. W ramach cyklu odbędą się takie przedstawienia jak: „Marionetki Klowna Pinezki” (30 lipca), „Czerwony kapturek” (13 sierpnia) oraz „Kto tam” (27 sierpnia).

Teatrzyk „Przygody Kubusia i Ancymona” odbędzie się 16 lipca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00, 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »