Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weź udział w wielkim wyścigu Planete i wygraj nagrody!

Weź udział w wielkim wyścigu Planete i wygraj nagrody!
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z PLANETE weź udział w wielkim wyścigu z jednego krańca Ziemi na drugi! Rozwiązuj zagadki dotyczące nazw państw lub miast. Bądź pierwszy na mecie i wygraj nagrody - dyski zewnętrzne 320 GB PQI, torby, ręczniki plażowe i koszul.

Wraz z PLANETE weź udział w wielkim wyścigu z jednego krańca Ziemi na drugi! Rozwiązuj zagadki dotyczące nazw państw lub miast. Dzięki wskazówkom przenoś się w kolejne miejsca na wirtualnej mapie. Bądź pierwszy na mecie i wygraj nagrody - dyski zewnętrzne 320 GB PQI, torby, ręczniki plażowe i koszulki PLANETE.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wystartowała czwarta zagadka PLANETE! Wejdź na stronę www.zagadki.planete.pl i weź udział w wielkim wyścigu. Jakiego miasta lub państwa dotyczy kolejna zagadka? W jakim miejscu na mapie znajdziesz się tym razem?

Do dyspozycji masz wskazówki, które naprowadzą Cię do kolejnych punktów wyścigu.
Jak najszybciej dotrzyj do celu podróży i wyślij nam informację, gdzie znajduje się meta! Na Twoją odpowiedź czekamy do piątku.

Kanał PLANETE przygotował specjalne zagadki dla wszystkich ciekawych współczesnego świata oraz tropicieli tajemnic i ciekawostek. W każdy poniedziałek na stronie www.zagadki.planete.pl zostanie przeprowadzona osobna zabawa w stylu „podchodów online". Internauci będą kierowani na specjalne strony internetowe oraz na popularne serwisy społecznościowe i fora internetowe, gdzie dostaną nowe wskazówki pomocne w rozwiązaniu łamigłówki.

Odwiedź www.zagadki.planete.pl i weź udział w wielkim wyścigu!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARBOvision

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »