Gospodarka » Opakowania

Wiadra z etykietami IML – bogatsza oferta PLAST-BOX SA dla odbiorcy z Armenii

W połowie kwietnia Plast-Box SA , realizując znaczne zamówienie na wiadra zdobione w technologii IML o pojemności 2,5 oraz 5 l, rozszerzył współpracę z jednym ze swoich długoletnich partnerów handlowych w Armenii.
Plast- Box SA od ponad 10 lat dostarcza opakowania dla znaczącego kontrahenta z Armenii. Rosnące zapotrzebowanie wschodniego odbiorcy na produkty o wysokiej jakości i estetyce wykonania sprawiło, że zakres dotychczasowej relacji partnerskiej uległ znacznemu rozszerzeniu. „ Od dekady jesteśmy głównym dostawcą plastikowych opakowań dla znanego armeńskiego producenta asortymentu z branży spożywczej. Naszą współpracę zapoczątkowały w 2002 roku zlecenia na pozbawione zdobień, klasyczne 10-litrowe wiadra przeznaczone do pakowania sera tłustego w zalewie. Do tej pory klient odebrał ponad 750 000 pozbawionych etykiet wiader prostokątnych o pojemnościach 2,5, 5 oraz 10 l. Pod koniec ubiegłego roku zaproponowalimy kontrahentowi zastosowanie technologii zdobień opakowań metodą IML. Nasz klient zainteresował się zaoferowaną przez Plast- Box SA technologią i zdecydował się skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów projektujących etykiety. Satysfakcjonujący efekt projektów graficznych zaowocował zamówieniem na dostawy 2,5- oraz 5-litrowych wiader prostokątnych, opatrzonych etykietami wykonanymi przy użyciu technologii IML. Pierwsza partia obejmująca 50 000 sztuk została wysłana do Armenii jeszcze w pierwszej połowie kwietnia. Poszerzenie dotychczasowej współpracy z odbiorcą opakowań z Armenii koresponduje z działaniami naszego zakładu w Czernihowie na Ukrainie, skutecznie współpracującego również z innymi kaukaskimi krajami" - komentuje Artur R. Skonieczny, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej w firmie Plast - Box SA.

Stabilna pozycja eksportera, jaką cieszy się Plast - Box SA, to efekt konsekwentnie realizowanej strategii wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta i zapotrzebowaniu lokalnych rynków. Zacieśnienie ponad 10-letniej współpracy poprzez podpisanie kontraktu na kolejne dostawy opakowań do Armenii stanowi najlepszy dowód na to, jak dużą renomą cieszą produkty i usługi świadczone przez słupską spółkę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca 180 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »