Technologie » Telekomunikacja

Wideotelefon IP z przeglądarką www

Wideotelefon IP z przeglądarką www
Zobacz więcej zdjęć »
Firma VoIPoint, dystrybutor urządzeń VoIP, wprowadziła nowy wideotelefon IP marki Yealink VP-2009P z polskim menu. Urządzenie ma 7 calowy wyświetlacz TFT-LCD o rozdzielczości 800×480, który umożliwia komfortowe przeglądanie stron internetowych, nową kamerę CMOS i wbudowana pamięć 256 MB.

Wideotelefon obsługuje standard QoS VLAN (802.1p/Q). Umożliwia rozmowy audio i wideo w jakości dźwięku HD. W lutym br. Yealink VP-2009P otrzymał prestiżową nagrodę „Produkt Roku 2010” amerykańskiego magazynu INTERNET TELEPHONY.

Urządzenie bazuje na chipsecie DaVinci i wspiera najbardziej zaawansowany kodek H.264, który dopasowuje się do pasma, w zależności od stopnia jego zajętości. Yealink VP-2009P posiada wbudowaną pamięć 256 MB, czyli dwukrotnie więcej niż poprzedni model i obsługuje standard QoS VLAN (802.1p/Q), który zwiększa bezpieczeństwo przez blokowanie ataków i eliminację zbędnego ruchu sieciowego. Duży ekran LCD można z powodzeniem wykorzystać jako cyfrową ramkę do zdjęć (obsługiwane formaty to JPEG, GIF, PNG). Konfigurację telefonu ułatwia polskie menu. Pełna lista funkcji dostępna jest na stronie: http://www.yealink-polska.pl/yealink-vp-2009p

Prestiżowy tytuł dla Yealink
Zwycięzcy rankingu „Produkty Roku 2010” zostali wyszczególnieni w lutowym wydaniu INTERNET TELEPHONY (www.itmag.com). Magazyn jest wiodącym źródłem informacji w dziedzinie komunikacji IP od 1998 roku.

„Z dumą ogłaszam firmę Yealink zdobywcą nagrody „Produkt Roku 2010”. Redaktorzy magazynu INTERNET TELEPHONY stwierdzili, że telefon VP-2009P jest ucieleśnieniem jakości i innowacyjności oraz spełnia prawdziwe potrzeby rynku” - stwierdził Rich Tehrani, prezes grupy TMC. „Chciałbym pogratulować firmie Yealink za jej zaangażowanie w rozwój technologii komunikacji IP.”

„To wielki zaszczyt, że telefon VP-2009P został uznany Produktem Roku przez TMC” - powiedział Stone Lu, wiceprezes Yealink. „Jako kamień milowy innowacyjnych metod komunikacji, charakteryzując się doskonałą jakością połączeń i wieloma funkcjami dodatkowymi, stworzony przez Yealink model VP-2009P dowiódł rozpoznawalności marki wśród konsumentów na całym świecie.”

Cena i dostępność

Jedynym autoryzowanym dystrybutorem wideotelefonów Yealink jest firma VoIPoint. Sugerowana cena Yealink VP-2009P wynosi 1236 netto. VoIPoint zapewnia dwuletnią gwarancję door-to-door. Więcej informacji o produktach Yealink uzyskać można na stronach: http://www.voipoint.pl oraz na www.yealink-polska.pl.

O firmie VoIPoint

Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej i jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Yealink. Ponadto jest głównym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń VoIP takich marek jak: Yeastar (Centrale IP) oraz HyperMedia (bramy GSM), OpenVox oraz Portech (bramki GSM). Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa. Oferowane przez VoIPoint produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

O Yealink

Yealink jest profesjonalnym projektantem i producentem telefonów IP i wideotelefonów dla światowego rynku usług telefonii szerokopasmowej. Produkty firmy Yealink są w pełni kompatybilne z przemysłowym standardem SIP i charakteryzują się szeroką współpracą z obecnymi na rynku IP-PBX, softswitch i IMS. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę http://www.yealink.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »