Moda » Bielizna

Wielka akcja Triumpha w Renomie!

Wielka akcja Triumpha w Renomie!
Zobacz więcej zdjęć »
Dom handlowy RENOMA zaprasza wszystkie panie na wyjątkowe spotkania z ekspertami Triumpha, połączone z promocyjnymi zakupami.

Firma Triumph wspólnie z miesięcznikiem Glamour organizuje wielką akcję - „Dobierz biustonosz z ekspertem!".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguWiększość kobiet nie zdaje sobie sprawy, że nosi źle dobrany stanik - przyzwyczajają się do jednego rozmiaru, nie zastanawiając się nawet, czy w ten sposób nieświadomie nie wyrządzają sobie krzywdy.

Okazuje się bowiem, że rozmiar biustu przeciętnej kobiety może się zmienić nawet sześć razy w ciągu jej życia. Właśnie dlatego kobiety powinny starannie dobierać biustonosz, a najlepiej - skorzystać z pomocy ekspertów.

Taka okazja nadarza się właśnie teraz, w dwie soboty 3 i 10 października we wrocławskim domu handlowym RENOMA przy ul. Świdnickiej 40, która jest jednym z partnerów akcji. W salonie z bielizną Triumph w godzinach 10.00 - 18.00 eksperci tej marki doradzą, jak ustalić rozmiar i prawidłowo dobrać biustonosz. A na wszystkie panie, które przyjdą do sklepu z centymetrem Triumpha (załączonym do październikowego numeru Glamour), czeka 15 proc. zniżki na zakupy w okresie od 3 do 10 października.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »