Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska

Wielka impreza w Galerii znanej dotychczas jako Rembielińska
Zobacz więcej zdjęć »
Modelki z najpopularniejszego modowego programu, koncert Ani Wyszkoni, ceniony Andrzej Sołtysik, atrakcyjne rabaty do -50% i konkursy dla Klientów – takie atrakcje przygotowała Galeria Rembielińska, która 30 listopada w trakcie hucznej imprezy oficjalnie zmieni się w Galerię Renova.

Zabawę rozpocznie w samo południe ekscytujący pokaz mody, podczas którego najnowsze modowe trendy zostaną zaprezentowane przez gwiazdy kultowego programu „Top Model”. Pokaz będą przerywane przez interesujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście nie można było zapomnieć o najmłodszych, na których czekać będzie kolorowy kącik zabaw.

W przerwach między pokazami zostaną wręczone liczne nagrody za konkursy „Mali Styliści” (dziecięcy) i  „Stylizacje w Akcji” (facebookwy). Przypominamy, że zwycięzcy konkursu internetowego wygrywają m.in. darmowe zakupy do sumy 700 zł z usługami stylisty Pawła Marczewskiego, zaś konkursu dziecięcego bony zakupowe o wartości 500 zł oraz wiele innych nagród!

O 18.00 na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda wieczoru – Ania Wyszkoni, która zaprezentuje swe największe przeboje oraz najnowsze utwory. Pochodzą one z ostatniego krążka artystki sprzedającego się rewelacyjnie i posiadającego już status Złotej Płyty!

Nad całością imprezy czuwać będzie znany prezenter telewizyjny i radiowy, Andrzej Sołtysik. Nie pozostaje zatem nic innego jak 30 listopada odwiedzić zupełnie nową galerię przy ul. Rembielińskiej w Warszawie – Galerię Renova - i bawić się w najlepsze!

Warto na nowo odkryć Galerię także, by przekonać się, że to popularne centrum handlowe przeszło wielką metamorfozę zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »