Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny czas z bohaterami!

Uratuj ulice Paryża przed Władcą Ciem! Już 23 i 24 lutego w warszawskiej Promenadzie zagoszczą super bohaterowie – Biedronka i Czarny Kot, którzy zabiorą najmłodszych na wspólną przygodę! Wśród atrakcji czekać będą m.in. kreatywne warsztaty i animacje dla dzieci!

W dniach 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00 centrum handlowe Promenada przygotowało niezwykłe wydarzenie wprost dla młodszych i starszych fanów bajki Biedronka i Czarny Kot! Popularna produkcja opowiada o dwójce licealistów, Marinette oraz Adrienie, którzy otrzymują Miraculum – biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami. Dzięki niej nastolatkowe zmieniają się w super bohaterów – Marinette staje się Biedronką a Adrien Czarnym Kotem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Śmiałkowie, którzy w tych dniach odwiedzą Promenadę, będą mogli podjąć wyzwanie i zmierzyć się z przejściem przez skomplikowany labirynt. Ich zadaniem będzie odnalezienie ciem ukrytych na dachach paryskich budynków. Dzielne zuchy otrzymają nagrodę – dyplom od ulubionych bohaterów!

W strefie kreatywnej uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własną maskę super bohatera i namalować rysunek przedstawiający postacie. Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem to doskonała szansa by przybić piątkę, zapozować w walecznej pozie i zrobić pamiątkowe selfie. Z kolei starsi wielbiciele animowanego serialu mogą wejść do Miraculum i nagrać film w fotobudce 360 stopni, który będzie można udostępnić w swoich kanałach w mediach społecznościowych!

Strefa eventowa dostępna będzie 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »