Firma » Reklama

Wielkanocna kampania agencji DUDA POLSKA dla sieci Biedronka

Wielkanocna kampania agencji DUDA POLSKA dla sieci Biedronka
Zobacz więcej zdjęć »
W drugiej połowie marca wystartowała przedświąteczna kampania reklamowa sieci sklepów Biedronka, przygotowana przez agencję DUDA POLSKA. Jest ona kolejnym etapem odświeżonej strategii komunikacji sieci.

Kampania prezentuje wysokiej jakości artykuły spożywcze, niezbędne do przygotowania tradycyjnego wielkanocnego poczęstunku: białą kiełbasę i twaróg na sernik.

Zadaniem kampanii jest zaakcentowanie kluczowych cech produktów oferowanych w Biedronce – ich polskości, a przede wszystkim wysokiej jakości w codziennie niskich cenach. “Zanim rozpoczęliśmy kreację razem z zespołem marketingowym spotkaliśmy się z producentami, aby dokładnie zrozumieć szczegóły związane z procesem produkcji tych artykułów oraz dowiedzieć się, co sprawia, że towary oferowane w sklepach Biedronka wyróżniają się wysoką jakością” – mówi Fabia Ranzani z Duda Polska. Dlatego bohaterowie reklam podkreślają tę wysoką jakość, mówiąc o niskiej zawartości tłuszczu i idealnej konsystencji twarogu czy naturalnych przyprawach i dużej zawartości mięsa w białej kiełbasie dostępnej w sklepach Biedronka.

 

To już kolejna odsłona odświeżonej kampanii reklamowej sieci, zapoczątkowanej w połowie stycznia br., która zachowała hasło “Codziennie niskie ceny”, symbolizujące najważniejsze zobowiązanie Biedronki wobec klientów. Pojawił się wówczas również nowy przekaz: “Daj się zaskoczyć jakością Biedronki”, obecny od tej pory we wszystkich reklamach. Aktualnej odsłonie przedświątecznej kampanii towarzyszy również znany od stycznia charakterystyczny motyw muzyczny.

 

Wielkanocna kampania reklamowa obecna będzie w telewizji, radiu, prasie, outdoorze, internecie oraz w samych sklepach Biedronka. Na kampanię telewizyjną składają sie spoty o długości 30 i 45 sekund. Natomiast spot radiowy trwa 30 sekund.


Dodatkowe informacje:

Kamila Koźbiał

AM Art-Media Agencja PR

22 522 20 44, 509 853 349 kkozbial@art-media.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »