Moda » Odzież

Wielkanocne Arkady

Wielkanocne Arkady
Zobacz więcej zdjęć »
Choć dopiero początek kwietnia to wielkanocne klimaty w Arkadach Wrocławskich zadomowiły się na dobre. Na Klientów czekają Jarmark Wielkanocny, promocje z gwarantowanymi upominkami oraz wyspa z żywymi króliczkami. Arkady zapraszają na zakupy.

Wielkanoc w Arkadach Wrocławskich rozpoczęła się z nadejściem 1 kwietnia. Tego dnia na poziomie zero zagościł Jarmark Wielkanocny.

Można znaleźć na nim tradycyjne polskie przysmaki, jego szczególną specjalnością są słodycze i sery. Nie brakuje też wyrobów rzemiosła ręcznego – Jarmark oferuje ogromny wybór ręcznie wyplatanych koszyków, palm, pisanek i innych ozdób wielkanocnych. Obfitości Jarmarku będą dostępne dla Klientów Arkad Wrocławskich aż do Wielkanocnej Soboty 23 kwietnia.

Zachętą do zrobienia przedświątecznych zakupów w pasażu handlowym Arkad jest również akcja „Promocja Gorąca – Dostaniesz Zająca”. Klienci, którzy zrobią zakupy w sklepach Arkad na łączną kwotę 200zł, otrzymają świąteczny upominek, w którym nie zabraknie Wielkanocnego ZAJĄCA. Akcja promocyjna potrwa od 4 do 23 kwietnia. A skoro mowa o zającach, to warto wspomnieć, że są one też bohaterami konkursu na Facebook'u Arkad Wrocławskich. Zające rozdają nagrody, a główną z nich jest rower miejski. Walczyć o rower i inne nagrody można do 15 kwietnia.

Arkady przygotowały też wielkanocne niespodzianki dla najmłodszych. Dzieci odwiedzające Centrum mogą cieszyć oczy zieloną wyspą, na której zamieszkały żywe króliczki. Wprowadziły się już 1 kwietnia i pozostaną w swoim nowym domu na poziomie -1 aż do Świąt.

Więcej informacji o przedświątecznych atrakcjach Arkad Wrocławskich dostępnych jest na stronie www.arkadywroclawskie.pl oraz na www.facebook.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »