Rozrywka i wypoczynek » Święta

Wielkanocne spotkania z tradycją w Porcie Łódź

31 marca i 1 kwietnia Port Łódź zaprasza na świąteczne spotkania z tradycją.

Na klientów centrum czekają atrakcje w wielkanocnym klimacie: malowanie pisanek, dekorowanie koszyczków, konkursy, zabawy, degustacje, warsztaty i pokazy. Nie zabraknie żółciutkich kurczaczków, palemek oraz… wielkiego zająca.

 

Spotkania z tradycją odbędą się w weekend 31 marca –
1 kwietnia w godz. 12:00 – 18:00 przy sklepie Saturn. Tam dorośli i dzieci znajdą porady, dzięki którym perfekcyjnie przygotują się do nadchodzących świąt. Specjalne atrakcje czekają przede wszystkim na najmłodszych – dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach tematycznych związanych ze świętami i z bliska obejrzeć żywe kurczaczki.

 

Do stworzenia prawdziwie świątecznej atmosfery  niezbędnych jest kilka składników. Przede wszystkim – kolorowe pisanki, ozdobny koszyczek i kolorowe palemki. W sobotę i niedzielę dzieci będą mogły przygotować je z pomocą animatorów. Podczas warsztatów artystycznych powstaną także kartki okolicznościowe oraz wielki zając, którego wspólnie udekorują klienci Portu Łódź.

 

Na dorosłych czekają warsztaty z florystką i artystką zajmującą się rękodziełem. Wielkanocnych inspiracji kulinarnych i artystycznych będzie można również zasięgnąć od pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które zaproszą klientów Portu Łódź na degustację wielkanocnych smakołyków i zdradzą kilka sekretnych tradycyjnych przepisów. Klienci centrum będę mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami i obejrzeć pokazy śpiewu i tańca oraz występy teatralne dla dzieci i dorosłych.

 

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »