Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wielkopolski Park Narodowy na zdjęciach – warsztaty fotograficzne dla dzieci

Wielkopolski Park Narodowy na zdjęciach – warsztaty fotograficzne dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty fotograficzne, spotkanie z przyrodnikami czy badanie czystości wody z rzeki Warty to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 25 i 26 sierpnia odbędzie się tam kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym”.

Kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym” przybliży gościom Centrum Handlowego Auchan Komorniki zagadnienia związane z fotografią. Zajęcia teoretyczne i praktyczne zapoznają dzieci z podstawowymi zasadami robienia zdjęć zarówno pejzażowych, jak i we wnętrzach.

Mali przyrodnicy będą również zgłębiać zagadnienia związane ze środowiskiem naturalnym.  Prowadzący zajęcia będą przekonywać, że rzeka Warta jest ważnym elementem krajobrazu i domem wielu stworzeń, dlatego tak ważne jest utrzymywanie jej wód w czystości. Uczestnicy zajęć będą sprawdzać jakość wody przy pomocy prostych metod fizyko-chemicznych. Taka dawka wiedzy przyda się nie tylko podczas lekcji w szkole!

Wszyscy chętni będą mogli spotkać się z przyrodnikami i zadać im pytania dotyczące Wielkopolskiego PN. Spotkanie pod hasłem „Żywe muzeum form polodowcowych” przybliży uczestnikom elementy przyrody, które są dowodem bogatej historii tego regionu. Fotografie prezentowane przez przyrodników pozwolą zrozumieć teoretyczne zagadnienia poruszane podczas spotkania, a także ukażą naturalne piękno parku narodowego.

Atrakcje w ramach akcji „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym” odbędą się 25 i 26 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Zajęcia będą dostępne od godz. 11.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »