Gospodarka » Narzędzia

Wiertarka elektropneumatyczna do zadań specjalnych - 550 HMSL marki KRESS

Wiertarka elektropneumatyczna do zadań specjalnych - 550 HMSL marki KRESS
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli marzysz o sprzęcie, który nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych momentach, który dzięki swej sile jest w stanie sprostać najcięższym materiałom a przy tym jest ultra lekki, zwróć się ku produktom firmy KRESS.

Montowanie podwieszanego sufitu, okładzin ściennych na betonowych murach oraz ogólne prace wykończeniowe i korekcyjne w betonie lub drewnie mogą się stać zmorą każdego fachowca czy zaradnego majsterkowicza. Nowość w ofercie firmy KRESS - wiertarka elektropneumatyczna 550 HMSL, jako jedna z najlżejszych w Europie, stanowi doskonałe remedium na wszelkie remontowo - budowlane bolączki.

Relacja wydajności do wagi – prawdopodobnie najlepsza na świecie…

Zastosowany w wiertarce elektropneumatycznej 550 HMSL innowacyjny, kompaktowy silnik  MAXX POWER MOTOR, przy niewielkiej wadze 1,7kg i rozmiarach narzędzia zapewnia maksymalny wydatek jego realnej mocy o wartości 550 W. Podobnie jak cała maszyna, skonstruowany jest modułowo, co stanowi olbrzymie ułatwienie i oszczędność czasu przy ewentualnym serwisie. Wiertarka elektropneumatyczna 550 HMSL marki KRESS pozwala na wiercenie w drewnie o średnicy do 25mm, w stali do 13mm a w prefabrykatach budowlanych do 18mm. Wyjątkowo mały ciężar urządzenia sprawdza się przede wszystkim przy pracach wymagających wiercenia pod sufitem, które to z racji niekomfortowego trzymania rąk w górze sprawiają, że praca bardzo szybko może stać się męcząca. Tym samym używając nowej wiertarki elektropneumatycznej 550 HMSL marki KRESS mówimy DOŚĆ! przestojom w pracy, spowodowanym przez niewygodę operowania narzędziem w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowym zabezpieczeniem przed niepożądanymi przerwami w robotach budowlanych jest nowoczesne zabezpieczenie termiczne (czujnik temperatury), które chroni narzędzie przed przegrzaniem związanym z długim i intensywnym użytkowaniem. Osłona przekładni jest wykonana ze stali magnezowej, która w porównaniu ze stopem aluminium jest znacznie lżejsza i bardziej wytrzymała na wszelkie urazy mechaniczne z zewnątrz oraz lepiej oddaje ciepło, gwarantując optymalną wydajność i dłuższą żywotność narzędzia.

Udar elektropneumatyczny – skruszy najtwardszy materiał

Dzięki trybowi wiercenia z elektropneumatycznym mechanizmem udarowym przy energii udaru wynoszącej 1, 7 J, wiertło modelu 550 HMSL marki KRESS znakomicie poradzi sobie nie tylko z każdym ceramicznym materiałem budowlanym, takim jak cegła lub okładzina ścienna, ale również z wyjątkowo opornym na wiercenie betonem. Za pomocą pokrętła umieszczonego z boku maszyny, możemy wyłączyć udar celem wiercenia otworów w takim podłożu jak drewno lub materiały drewnopochodne. Aby między innymi zapobiec zerwaniu gwintu i uszkodzeniu materiału, w którym dokonujemy odwiertu, firma KRESS w nowej wiertarce elektropneumatycznej 550 HMSL, zastosowała inteligentny mechanizm maksymalnego momentu obrotowego przy prawych i lewych obrotach, który umożliwia pracę ze stałą, sterowaną elektronicznie siłą. Poprzez przekręcenie szczotkotrzymacza przy zmianie kierunku obrotów, stale utrzymywany jest maksymalny moment obrotowy, który w porównaniu do konkurencyjnych produktów jest większy o 50%. Kolejnym niewątpliwym atutem wiertarki elektropneumatycznej 550 HMSL marki KRESS jest zdecydowanie mniejsze zużycie wierteł przy wykorzystaniu optymalnej prędkości obrotowej (0 – 1450 1/min).

Diabeł tkwi w szczegółach…  

Czuła i zaawansowana elektronika z funkcją łagodnego startu oraz automatyczne zatrzaskiwanie wierteł w uchwycie SDS - Plus pozwala na utrzymanie wysokich parametrów pracy oraz chroni przed spadkiem precyzji wykonania. Użycie sprzęgła przeciążeniowego czyni pracę z wiertarką elektropneumatyczną 550 HMSL marki KRESS jeszcze bardziej bezpieczną, ponieważ w przypadku ewentualnego zakleszczenia wiertła następuje automatyczne zatrzymanie pracy silnika, chroniąc narzędzie przed usterką a użytkownika przed naruszeniem stawów. Nieocenioną zaletą jest wykorzystanie uniwersalnego, gumowanego kabla na zatrzask o długości 4 m, który zabezpiecza przed ryzykiem odłączenia od zasilania, spowodowanego gwałtownym szarpnięciem maszyny. Uniwersalność przewodu zasilającego przejawia się w tym, że pasuje on do każdego elektronarzędzia firmy KRESS o wadze do 4kg. W zestawie jest dołączona dwukomponentowa, miękka rękojeść z ogranicznikiem głębokości wiercenia, co powoduje, że wiercenie modelem 550 HMSL staje się tym bardziej łatwe i komfortowe. Profesjonalna i elegancka walizka zapewnia możliwość szybkiego i bezpiecznego transportowania narzędzia, bez obawy jego przypadkowego uszkodzenia.

Testuj przez 14 dni i poczuj satysfakcję

Lange Łukaszuk sp. j., wyłączny dystrybutor marki Kress na Polskę, wprowadza unikalny program gwarancji zwrotu gotówki w ciągu 14 dni. Teraz każdy użytkownik, który zakupi jedno z elektronarzędzi Kress, ma możliwość wykonania nim dowolnych prac, a jeżeli nie będzie zadowolony z efektów, w ciągu czternastu dni od daty zakupu może zwrócić narzędzie do punktu sprzedaży.

- Elektronarzędzia Kress to sprzęt bardzo wysokiej jakości. Dlatego też możemy pozwolić sobie na program, który zakłada zwrot gotówki w przeciągu 14 dni od zakupu narzędzia. Dzięki temu każdy potencjalny użytkownik ma możliwość przetestowania najnowszej generacji produktów Kress bez żadnego ryzyka. – mówi Łukasz Lewczuk, Menedżer Produktu z firmy Lange Łukaszuk.

Programem gwarancji zwrotu gotówki w ciągu 14 dni objęta jest również wiertarka elektropneumatyczna 550 HMSL. Sprzęt ponadto posiada dwuletni okres gwarancji, który po zarejestrowaniu zakupionego narzędzia na stronie internetowej Lange Łukaszuk sp. j. ulega przedłużeniu o kolejny rok.

 

Wiertarka elektropneumatyczna 550 HMSL  cena: 639,00 zł netto

Producent: KRESS

Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.    

www.langelukaszuk.pl

Dane techniczne:

 • Moc - 550 Wat
 • Obroty bez obciążenia - 0-1450/min
 • Obroty przy obciążeniu - 900/min
 • Ilość udarów bez obciążenia - 5790/min
 • Ilość udarów przy obciążeniu - 4010/min
 • Energia udaru - 1,7 J
 • Rekomendowana Ø wiercenia z udarem: - 4-12 mm
 • Max Ø wiercenia z udarem - 18 mm
 • Max Ø wiercenia w stali - 13 mm
 • Max Ø wiercenia w drewnie - 25 mm
 • Ø kołnierza - 43 mm
 • Waga - 1,7kg
 • Nr artykułu - 04 28 4401
 • Kod EAN - 40 006490 6022 5

 

Kress to firma, której historia sięga roku 1928. Wówczas jej założyciel, Christian Kress zapoczątkował w swoim warsztacie w Tübingen-Lustnau produkcję silników i agregatów. W latach 50-tych firma specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości silników do pralek automatycznych, wirówek i innych urządzeń. Początek lat 60-tych, wraz z rozwojem pierwszej wiertarki ręcznej marki Kress, rozpoczął pasmo sukcesów w dziedzinie narzędzi elektrycznych. Obecnie produkty Kress dostępne są w ponad 70 krajach na 5 kontynentach. Przedsiębiorstwo rodzinne Kress jest jednym z liderów w dziedzinie technologii, dzięki wielu patentom, a jego produkty plasują się w pierwszej lidze narzędzi elektrycznych. Atutem produktów spod szyldu Kress, oprócz atrakcyjnego wzornictwa i wielu rozwiązań poprawiających ergonomię pracy, są przede wszystkim zastosowane w nich patenty konstrukcyjne i nowe rozwiązania w sferze materiałów. Firma Kress pierwsza użyła magnezu jako materiału konstrukcyjnego młotowiertarki w celu zredukowania jej ciężaru. W 2004 roku, przedsiębiorstwo Kress powierzyło firmie Lange Łukaszuk – jako uznanemu reprezentantowi europejskich firm narzędziowych – dystrybucję swoich produktów na terenie Polski.

Obecnie Kress w Polsce to nie tylko produkty i osprzęt, to także dbałość o wysoką jakość obsługi klientów, zapewnienie szybkiego i prostego dostępu do informacji na temat firmy i jej oferty oraz szybko działająca sieć serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zorganizowana przez Lange Łukaszuk Sp.j.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »