Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wiosenna regeneracja w SPA

Wiosenna regeneracja w SPA
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosną świat przyrody budzi się do życia i odradza na nowo. Hotel Młyn Klekotki resort & spa położony wśród mazurskich jezior i lasów to doskonałe miejsce do powitania nowej pory roku oraz spędzenia Świąt Wielkiej Nocy na łonie natury.
Po zimie dobrze jest dodatkowo zadbać o zdrowie i kondycję naszego ciała. W ramach wiosennej regeneracji w kameralnym spa hotelu Młyn Klekotki można skorzystać z serii oczyszczających zabiegów. Kuracji towarzyszą dietetyczne, lekkie posiłki ze świeżych warzyw, owoców i ryb. Regeneracja w spa obejmuje peeling całego ciała „Nowa skóra", energetyczny indiański masaż karku i głowy oraz kąpiel w wywarze z siana o działaniu rozluźniającym i wzmacniającym. Do każdego z zabiegów podawane są ziołowo-owocowe herbatki przygotowane na bazie ziół z hotelowego zielnika. W ramach aktywnego wiosennego wypoczynku w Klekotkach goście mogą również udać się na wycieczkę rowerową lub pieszą na trasie wytyczonej przez przewodnika.

Młyn Klekotki to także miejsce, w którym na nowo odkryjemy urok Świąt Wielkiej Nocy. Z myślą o najmłodszych, w hotelu zaplanowano wiejską szkołę malowania pisanek pod opieką niani oraz wspólne przygotowywanie kosza z pokarmami do święcenia. W niedzielny poranek dzieci wybiorą się na poszukiwanie Wielkanocnego Zająca. Aby definitywnie odegnać zimę, wspólnie z rodzicami wezmą udział w topieniu Marzanny w rzece Wąskiej. Dorośli będą mogli skorzystać z relaksującej kąpieli ziołowej - lawendowej (panowie) lub nagietkowej (panie). W programie wielkanocnego pobytu w Klekotkach jest również wycieczka z przewodnikiem do celtyckiego kamiennego kręgu. Na gości, którzy przyjadą do hotelu w tym wyjątkowym czasie czeka również wiele kulinarnych atrakcji, m.in. ognisko z chlebem z pieca i degustacją wędzonych ryb, degustacja nalewek regionalnych, uroczyste śniadania, młyńskie kolacje oraz świąteczny niedzielny obiad.

Cena trzydniowego pakietu „Wiosenna regeneracja" z 2 noclegami w pokoju 2-osobowym i śniadaniami wynosi 630 zł (pobyt od czwartku do niedzieli) lub 590 zł (pobyt od niedzieli do czwartku) za osobę http://www.hotelmlynklekotki.pl/pdf/Wiosenna%20regeneracja.pdf

Koszt 4-dniowego, świątecznego pobytu w hotelu w terminie 22-25 kwietnia 2011 zależy od standardu pokoju http://www.hotelmlynklekotki.pl/pdf/Wielkanoc%20w%20Klekotkach_2011.pdf
Pobyt dzieci do czwartego roku życia jest bezpłatny.

Wiecej informacji o hotelu na www.hotelmlynklekotki.pl
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Hotel-Mlyn-Klekotki/165277039724
Twitter: http://twitter.com/mlynklekotkiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »