Dom » Wnętrza

Wiosenne zwierząt przebudzenie w IKEA Łódź

Wiosenne zwierząt przebudzenie w IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze powiewy wiosennego powietrza i promienie marcowego słońca sprawiają, że cała przyroda budzi się do życia. Również w IKEA Łódź wiele się dzieje. Trwa Wiosenna odmiana mieszkania a dodatkowo pojawiły się przebudzone po zimie pluszowe zwierzaki.
Maskotki przedstawiające leśne zwierzęta to wiosenna propozycja IKEA Łódź kierowana do najmłodszych. To także doskonała okazja, by dzieci poznały zwierzęce zwyczaje.

- To dla nas ważne, aby poprzez zabawki przybliżać dzieciom świat natury, szczególnie, że maluchy mieszkające w dużym mieście nie często widzą takie zwierzęta jak: zając, jeż czy sowa. Pluszaki w IKEA Łódź mogą stać się inspiracją do wiosennego spaceru po parku albo lesie- mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Gdy dzieci zaprzyjaźnią się z kolczastym jeżem, mądrą sową, rodzinką rudych lisów, długouchym zającem czy koneserem miodu i ryb - niedźwiedziem brunatnym, ich cały pokój może się zmienić w leśną krainę.
W skład nowej serii wchodzą tekstylia, dywany, śpiwory, narzutki, koce i pościel, dzięki którym w królestwie naszej pociechy na podłodze będzie można tropić ślady zwierząt, na ścianach przysiądą puchate sowy, a stary niedźwiedź po podwieczorku zdrzemnie się razem z dzieckiem.

Wszystkie maskotki wykonane są z bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »