Dom » Budownictwo

Wkręć się profesjonalnie z DEWALT®

DEWALT®DCF620to nowy model wkrętarki z gamy XR® do wkręcania pojedynczego i seryjnego w surowych, budowlanych warunkach. Jej wydajny akumulator 18 Vwraz z innowacyjnym, bezszczotkowym silnikiempozwalają na długą i niezawodną pracę.

 

Profesjonalni instalatorzy często pracują pod presją czasu montując wiele podobnych elementów.Automatyzacja jest zatem niezbędna do osiągnięcia większej płynności pracy, a co za tym idziesatysfakcjonującej wydajności. W nowej wkrętarce DEWALT® DCF620 wynika ona zużycia taśm z wkrętami oraz wydłużenia czasu pracy elektronarzędzia na jednym naładowaniu akumulatora.

 

Kluczem do szybkiej pracy jestobracany magazynek do wkrętów na taśmie, pozwalający na wygodną pracę w narożnikach i ciasnych przestrzeniach.DCF620 posiada prosty, efektywny i beznarzędziowy ogranicznik głębokości osadzania wkrętów, a w wersji z głowicą do pojedynczych wkrętów funkcję zapamiętywania ustawień.Całość napędza bezszczotkowy silnik z kutym na zimno, cichym sprzęgłem, zasilany akumulatorem XR 18 V Li-Ion. Połączenie to umożliwia wkręcanie z prędkością 4400 obr./min do 2250 wkrętów na jednym naładowaniu baterii. Kompaktowa i lekka obudowa DCF620została zaprojektowana zgodnie z filozofią „Mocne i niezawodne” DEWALT®, dzięki której elektronarzędzie jest trwałe i odporne na pył z płyt gipsowo-kartonowych.Wkrętarka jest także wygodna w użyciu - zastosowanie wyprofilowanych, ogumowanych uchwytóworaz zintegrowanej diody LED zwiększa ergonomięi komfort podczas długotrwałej pracy, a zaczep do paska może być umieszczony po lewej lub po prawej stronie urządzenia.

 

DCF620 dostępnyjestsamodzielnie lub w zestawie zawierającym: dwa akumulatory 18 VXR® Li-Ion 2 Ah lub 5 Ah ze wskaźnikiem poziomu naładowania, wielonapięciową ładowarkę i wytrzymałą skrzynię TSTAK II. Elektronarzędzieposiada 3-letnią gwarancję po zarejestrowaniu na stronie www.dewalt.pl w zakładce MyDEWALT.Model z akumulatorami 2 Ah (DCF620D2K)dostępny jest w cenie 2147zł, a z akumulatorami 5 Ah (DCF620P2K) w cenie 2270 zł.

 

Wkrętarki do płyt g-k DCF620 są dostępne w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

 

Akcesoria:

DT7205-QZ

Końcówka wkrętarska PH2 do wkrętarki do płyt G-K (1szt.)

DT7206-QZ

Końcówka wkrętarska PH2 do wkrętarki do płyt G-K (5szt.)

DT7207-QZ

Końcówka wkrętarska PH2 do wkrętarki do płyt G-K (20szt.)

DWF4000250

Wkręty na taśmie do profili metalowych 25mm x 3.5mm

DWF4000350

Wkręty na taśmie do profili metalowych 35mm x 3.5mm

DWF4000450

Wkręty na taśmie do profili metalowych 45mm x 3.5mm

DWF4000550

Wkręty na taśmie do profili metalowych 55mm x 3.5mm

DWF4100350

Wkręty na taśmie do konstrukcji drewnianych 35mm x 3.5mm

DWF4100450

Wkręty na taśmie do konstrukcji drewnianych 45mm x 3.5mm

DWF4100550

Wkręty na taśmie do konstrukcji drewnianych 55mm x 3.5mm

 

 

Kontakt dla mediów:

Tomasz Szczygieł, Stanley Black & Decker Polska, tel.: 22 464 27 00, e-mail: Tomasz.Szczygiel@sbdinc.com

Joanna Stankiewicz, Effective Public Relations, tel. 22 822 07 52, e-mail: JStankiewicz@effectivepr.pl

 

XXX

 

Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej – Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

DeWALT - amerykański producent elektronarzędzi dla profesjonalistów. Firma została założona w 1924 roku przez Raymonda De Walta. DeWALT jest wyspecjalizowanym producentem maszyn do obróbki drewna i metalu. W swej ofercie posiada również szeroki asortyment elektronarzędzi przenośnych jak wiertarki, młoty, szlifierki kątowe. Oferuje także akcesoria do swoich produktów. DeWALT jest wiodącą na rynku amerykańskim, a w ostatnich latach najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie. Żółto-czarna kolorystyka jest charakterystycznym znakiem towarowym profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów DeWALT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »