Technologie » Internet

Woda kokosowa już dostępna w sieci - na vivalife.pl!

Woda kokosowa już dostępna w sieci - na vivalife.pl!
Zobacz więcej zdjęć »
Woda kokosowa, ze względu na swoje niezwykłe właściwości i egzotyczny smak, zdobywa serca oraz podniebienia na całym świecie. Teraz w ten niezwykły eliksir możemy zaopatrywać się również w Polsce, szybko, prosto i bez konieczności wychodzenia z domu.

Na stronie http://www.vivalife.pl/sklep ruszył właśnie sklep internetowy oferujący różne rodzaje wody kokosowej.

Woda kokosowa, orzeźwiający płyn pochodzący wprost z wnętrza młodego, zielonego kokosa, szturmem podbiła świat. Nic w tym dziwnego! Napój, na punkcie którego już dawno oszalały zagraniczne gwiazdy ekranu, sceny i wybiegu, charakteryzuje się przecież wysoką zawartością witamin i składników mineralnych, a także właściwościami izotonicznymi i energetycznymi oraz intrygującym smakiem. Do tej pory napoje na bazie wody kokosowej dostępne były w Polsce tylko w wybranych sklepach, klubach fitness i salonach SPA, na szczęście teraz ich zakup będzie prosty i przyjemny jak nigdy. Wystarczy skorzystać z oferty sklepu internetowego na stronie wyłącznego dystrybutora wody kokosowej na Polskę: http://www.vivalife.pl/sklep/

Vivalife.pl

W ofercie sklepu internetowego http://www.vivalife.pl/sklep/ dostępna jest naturalna woda kokosowa „Coco juice” w kartonie 500 ml oraz w butelce o pojemności 250 ml, a także półlitrowe kartoniki wody kokosowej z dodatkiem banana i cytryny „Coco drink Banana” oraz z dodatkiem aceroli i ananasa „Coco Drink Ananas&Acerola”. Aby skorzystać z usług sklepu wystarczy zarejestrować się lub zalogować na stronie http://www.vivalife.pl/sklep/ i wybrać pożądany napój – produkt dostarczony zostanie nie później niż po 72 godzinach od chwili potwierdzenia zamówienia.
Któż z nas nie chciałby na co dzień rozkoszować się smakiem egzotycznej wody kokosowej i cieszyć się jej dobroczynnymi właściwościami? Co więcej, robić to bez konieczności wychodzenia z domu, wyprawy do sklepu i nierzadko stania w długiej kolejce do kasy? Teraz jest to możliwe – trzeba tylko wejść na stronę http://www.vivalife.pl/sklep/ i wrzucić ulubiony napój do wirtualnego koszyka.

Pełny regulamin i zasady korzystania ze sklepu dostępne są na stronie http://www.vivalife.pl/sklep/

Vivalife Sp. z o.o.
ul. Grodziska 170
Stara Wieś, 05-830 Nadarzyn
Tel. 600 480 122
www.vivalife.pl

Vivalife Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych opartych na ekologicznych składnikach. W jej ofercie odnaleźć można m.in. napoje na bazie naturalnej wody owocowej marki dr Antonio Martins.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »