Firma » Bankowość

Wrocław pobiegł Fair Play

W sobotę, 20 czerwca br. na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu odbył się II etap Biegu Fair Play – cyklicznej akcji dobroczynnej Getin Noble Banku. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1300 osób – biegaczy i wspierających ich kibiców.

Za każdą osobę, która ukończyła bieg na dystansie 5 km, organizator przekaże 15 zł na wybrany cel charytatywny. Tegoroczna edycja projektu poświęcona jest wsparciu trzech chłopców – Antosia, Bartka i Szymona w walce o zdrowie.

W sobotę, 20 czerwca br. podczas Biegu Fair Play we Wrocławiu, na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej zebrało się ponad 1 300 osób, chcących wesprzeć charytatywny cel projektu. Wydarzenie rozpoczęła wspólna rozgrzewka pod okiem profesjonalnego trenera. Główną rywalizacją był bieg na dystansie 5 km. Na linii startu stanęło 720 uczestników – pracowników Getin Noble Banku, a także członków ich rodzin, współpracowników z innych firm i Klientów. Specjalnie dla najmłodszych zawodników przygotowano liczne atrakcje dodatkowe: animacje, zabawy na świeżym powietrzu oraz zawody na krótszych dystansach w trzech kategoriach wiekowych. Po finałowym biegu na wszystkich czekał poczęstunek i ceremonia dekoracji zwycięzców, której dokonał Radosław Stefurak, Członek Zarządu Banku.

Bieg Fair Play, który organizujemy od 2013 roku, ma dla nas wszystkich szczególne znaczenie. Bieganie stało się ostatnio bardzo modną dyscypliną, również wśród pracowników Getin Noble Banku. Nasz projekt to jednak coś znacznie więcej, niż tylko okazja do wspólnego uprawiania sportu. To wyjątkowy moment, w którym wszyscy nasi pracownicy i przyjaciele łączą siły, aby wesprzeć potrzebujących. Tym bardziej cieszymy się, że z każdą edycją wydarzenie przyciąga coraz więcej uczestników – mówi Wojciech Sury, Dyrektor Biura PR Getin Noble Banku.          

To już trzecia odsłona cyklicznego, charytatywnego Biegu Fair Play, który z każdym rokiem cieszy się rosnącą popularnością wśród pracowników Getin Noble Banku i ich gości. Bieg organizowany jest na dystansie 5 km w trzech lokalizacjach: w Katowicach, Warszawie i we Wrocławiu. Za każdą osobę, która ukończy trasę, Bank przekazuje określoną kwotę na wybrany cel dobroczynny. W aktualnej edycji wydarzenia, zebrane środki trafią do Antosia, Bartka i Szymona, którzy potrzebują wsparcia w procesie leczenia i rehabilitacji. I etap tegorocznego Biegu odbył 13 czerwca w Katowicach, natomiast wielki finał odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 czerwca, przy Centrum Olimpijskim na warszawskim Żoliborzu.

Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć na stronie www.biegfairplay.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »