Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce

Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Unident Union Dental Spa z Wrocławia zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą klinikę stomatologiczną. Najwyższy światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci!

Stałymi pacjentami Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo - Karolina Malinowska
i Olivier Janiak.


Do konkursu Top Design Kliniki Stomatologiczne 2010 zgłosiło się ponad 50 gabinetów z całego kraju. Kapituła oceniała nie tylko poziom usług, ale i warunki  w jakich przebywają pacjenci podczas leczenia. Wśród jurorów znaleźli się więc nie tylko eksperci w dziedzinie stomatologii, ale także znawcy architektury i projektanci. Swoich zwycięzców typowali także internauci oraz czytelnicy miesięcznika „Dobre Wnętrze”, którzy na daną placówkę głosowali w internecie i za pośrednictwem SMS-ów.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 26 marca 2011 roku – wrocławska klinika, oprócz prestiżowego tytułu Top Design, otrzymała bon o wartości 35 tys. zł, przeznaczony na wyposażenie gabinetów,
w tym zakup implantów BIOMET 3i. Jurorzy byli zgodni, że jest ona nie tylko najpiękniejszą kliniką
w Polsce, ale i najnowocześniejszą, gwarantującą światowy poziom leczenia.

 - Realizacja projektu Unident Union Dental Spa najlepiej ze wszystkich kandydatów hołduje zasadzie, która mówi, że nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie. Architektura jako nierozerwalna część tego otoczenia powinna wnosić w nie wartości nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Nie zapomnieli o tym projektanci tej kliniki, nadając przestrzeni nowy wymiar - oceniła Patrycja Zaczyńska z ADP ARCH LTD, członkini jury.

Wrocławską klinikę, jedną z najnowocześniejszych w Europie, zaprojektowała właścicielka, stomatolog i implantolog Iwona Gnach-Olejniczak, która zanim rozpoczęła budowę kliniki uczestniczyła w wielu konferencjach na całym świecie. Odwiedziła m.in. prestiżowe uniwersytety medyczne o międzynarodowej renomie, czerpiąc z ich doświadczeń wiedzę i wzorce. Miała okazję poznania najlepszych standardów nie tylko z zakresu nowoczesnej implantologii, ale również z urządzania i wyposażania tego typu placówek. Klinika mieści się w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie parku Akademii Medycznej. W luksusowo urządzonych wnętrzach pacjenci objęci są wszechstronną opieką stomatologiczną z zakresu ortodoncji dorosłych bez usuwania zębów, chirurgii jamy ustnej, zaawansowanej implantologii, najnowocześniejszej stomatologii estetycznej oraz kompleksowego leczenia stomatologicznego.

- Unident Union Dental Spa jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Od początku wiedziałam, że moja klinika musi być nie tylko miejscem pełnym harmonii
i bezpretensjonalnego piękna. Priorytetem było uruchomienie w Unident Union najbardziej zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie
– mówi Iwona Gnach-Olejniczak. -  Nagroda Top Design potwierdza, że udało mi się zrealizować marzenia o doskonałym połączeniu piękna z najwyższym światowym poziomem usług.
Budowa nagrodzonej siedziby Unident Union trwała 3 lata. Obiekt od 2008 roku służy blisko 5 tysiącom pacjentów, których klinika obejmuje opieką. To technologicznie zaawansowany budynek od podstaw projektowany na potrzeby medyczne. Oprócz luksusowych gabinetów stomatologicznych w budynku znajduje się sala konferencyjna na ponad 60 miejsc, w której odbywają się szkolenia dla stomatologów z całej Polski. Sala jest połączona audiowizualnie z całym obiektem, tak że odbywającą się konferencję można śledzić na ekranach plazmowych we wszystkich pomieszczeniach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »