Gospodarka » Maszyny

Wsparcie nowych technologii

Optymalizacja kosztów w gospodarce magazynowej w dużej mierze zależy od wykwalifikowanych pracowników, wspieranych przez innowacyjne rozwiązania. Przykład stanowią systemy głosowe Vocollect.

Połączenie czynnika ludzkiego z nowoczesną technologią sprawia, że praca w magazynie jest bardziej zorganizowana, a przez to efektywniejsza. Specjalnie zaprogramowane urządzenia współpracują z człowiekiem i za pomocą prostych poleceń głosowych przekazują informacje na temat realizowanych zadań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu
"Pracownicy przez cały czas wykonywania czynności otrzymują instrukcje, a w razie wątpliwości mogą zadawać pytania oraz raportować. Wszystko to przebiega przy pomocy głosu, bez konieczności stosowania papierowej dokumentacji. Dzięki temu rozwiązaniu uwaga pracowników jest w pełni skoncentrowana na właściwym wykonaniu zadań, co przekłada się na mniejszą liczbę popełnianych błędów. System Vocollect charakteryzuje zatem wysoki wskaźnik dokładności wynoszący 99.9%, co oznacza jeden błąd na 1000 operacji. Jest to bardzo istotna zaleta, ponieważ pozwala
przedsiębiorstwom na ograniczenie kosztów związanych z realizacją reklamacji" - mówi Frank Rissler, Business Development Manager firmy Vocollect.

Według danych firmy Vocollect naprawienie tylko jednego błędu logistycznego może generować koszt sięgający nawet 200 dolarów. Suma ta może być znacznie wyższa jeżeli przeprowadzimy całościowe wyliczenie, obejmujące koszty wszystkich elementów procesu, np.: dostarczenie towaru jeszcze raz do odbiorcy. Dodatkowo oprócz szkód finansowych firma może odnieść straty wizerunkowe.

O Vocollect
Vocollect Inc. jest liderem rozwiązań głosowych, wykorzystywanych w logistyce magazynowej. Stworzone przez Vocollect rozwiązania wykorzystują mowę czyli najbardziej naturalny dla człowieka sposób
komunikacji. Zastosowanie rozwiązań głosowych w gospodarce magazynowej i przemyśle stanowi przełom w komunikacji między systemem komputerowym zarządzającym pracą magazynu czy hurtowni, a jego użytkownikiem. Technologia i rozwiązania Vocollect pozwalają na pewną i skuteczną komunikację między człowiekiem i systemem komputerowym. Każdego dnia rozwiązania Vocollect są wykorzystywane przez ponad 250 tys. pracowników. pozwalając na dystrybucję produktów o wartości przekraczającej 2 miliardy dolarów, z centrów dystrybucyjnych do sieci sprzedaży.

Globalny zespół partnerów handlowych Vocollect liczy 2 tys. firm, działających w 55 krajach i mówiących w 26 językach. Vocollect VoiceWorld Suite integruje systemy WMS i SAP.

Vocollect®, Vocollect Voice®, Talkman®, VoiceConsole®, VoiceClient®, VoiceDirect®, VoiceLink®, TaskBuilder®, VoiceArtisan™, VoiceWeaver™ and VoiceWorld Suite™ are trademarks of Vocollect, Inc. All rights reserved.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »