Firma » Biznes

Współpraca Rafako i Politechniki Śląskiej

Współpraca Rafako i Politechniki Śląskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Fabryki Kotłów RAFAKO S.A. Wiesław Różacki i JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik mają zaszczyt zaprosić na uroczystość podpisania umowy o współpracy badawczo-rozwojowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uroczystość odbędzie się 15 grudnia 2009 r. o godz. 10.00 w budynku Rektoratu Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Akademicka 2A , sala 21).

Umowę parafują: ze strony RAFAKO S.A. – Wiesław Różacki (prezes zarządu i dyrektor generalny) i Krzysztof Burek (wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy) oraz ze strony Politechniki Śląskiej – prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik (Rektor Politechniki Śląskiej).

RAFAKO S.A. to największy krajowy producent kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej oraz urządzeń ochrony środowiska. Od wielu lat współpracuje z polskimi ośrodkami naukowo-badawczymi – obok Politechniki Śląskiej z Gliwic, są to uczelnie z Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Częstochowy, Łodzi i z Opola. W ostatnim czasie nieoficjalne dotąd kontakty formalizuje w formie umów o współpracy badawczo-rozwojowej. Takie dokumenty zawarto już  z uczelniami z Wrocławia i z Krakowa. Teraz do tego grona dołącza Politechnika Śląska.
                                            
RAFAKO S.A.:
Fabryka Kotłów RAFAKO S. A. jest największym krajowym producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej oraz urządzeń ochrony środowiska. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.\Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »