Technologie » Komputery

Współtwórz nowy produkt z firmą Mks

Współtwórz nowy produkt z firmą Mks
Zobacz więcej zdjęć »
Legendarny polski producent oprogramowania antywirusowego - Mks, uruchomił z dniem 23.02.2010r. na swojej stronie internetowej specjalny formularz, dzięki któremu każdy użytkownik dostanie niepowtarzalną szansę wpływu na ostateczną wersję zbliżającej się wielkimi krokami nowej edycji programu.

Badanie jest dedykowane nie tylko aktualnym użytkownikom oprogramowania antywirusowego, ale także tym, którzy nigdy nie posługiwali się podobnymi rozwiązaniami, lecz w przyszłości zamierzają wybrać produkt w jak największym stopniu wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sonda skonstruowana jest w taki sposób, by jej wypełnienie nie zajęło więcej niż 5 minut, jednocześnie umożliwiając ankietowanym przekazanie najważniejszych uwag związanych z funkcjonalnością oraz designem programu.

Dzięki zaimplementowaniu na naszej stronie specjalnego  formularza, przenieśliśmy współpracę z użytkownikami na nowy poziom. Chcemy wiedzieć bezpośrednio od Klientów czego oczekują od oprogramowania antywirusowego i które cechy są dla nich najistotniejsze. Zebrane opinie będą miały istotny wpływ na ostateczną wersję dziesiątej już wersji programu, której premiera odbędzie się w pierwszej połowie bieżącego roku– mówi Marzena Krawczak, Kierownik Działu Handlowego Mks. Z badania dowiemy się między innymi, czy użytkownicy korzystają z wersji demonstracyjnych przed ostatecznym wyborem aplikacji, jakie przedziały cenowe są dla nich najkorzystniejsze, a także uzyskamy wiele innych informacji, które wpłyną na ostateczną wersję programu. – dodaje.

Jest to pierwsza z wielu akcji skierowanych do użytkowników, które pozwolą każdemu Klientowi mieć realny wpływ na rozwój produktów firmy, a co za tym idzie na możliwość skorzystania z aplikacji spełniającej maksymalnie dużą ilość wymagań użytkowników końcowych. Odnośnik do sondażu znajduje się na stronie głównej www.mks.com.pl pod banerem zatytułowanym  „Wyraź swoją opinie, miej wpływ na rozwój programu mks_vir“.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »