Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wszystko co musisz wiedzieć o kartkach z podziękowaniami

Wszystko co musisz wiedzieć o kartkach z podziękowaniami
Zobacz więcej zdjęć »
Ślub i wesele za wami? Czas najwyższy wrócić do rzeczywistości i ochłonąć po wspaniałej imprezie, jaka z pewnością stała się udziałem waszym i waszych gości. Pora też na to, by podziękować wszystkim za przybycie na imprezę weselną i wspólne świętowanie.

Jak zrobić to najlepiej? Wysyłając do nich kartki z podziękowaniami. Aby uprościć wam zadanie powiemy wam wszystko co powinniście, a wręcz co musicie wiedzieć o podziękowaniach dla gości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak zacząć?

Po wielu etapach żmudnych przygotowań do wesela i po odczuciu olbrzymiej ulgi, że to już koniec, zmierzenie się z jeszcze jednym zadaniem weselnym może okazać się bardzo trudne. Zwłaszcza, że w końcu wszystko już za wami, a wam należy się solidny odpoczynek. Zmobilizowanie się do wykonania kolejnego zadania to w tym wypadku nie lada wyczyn, który może wydawać się pracą ponad wasze siły. Aby tak się nie stało podejdźcie do zadania strategicznie, planując je odpowiednio. Najlepiej jeszcze przed samym ślubem. Przede wszystkim zacznijcie od wyboru odpowiednich podziękowań.

Czy warto wysyłać kartki z podziękowaniami?

Z naszych obserwacji wynika, że podziękowanie za wspólną zabawę na przyjęciu weselnym oraz uczestniczenie w ślubie to bardzo mile widziany gest ze strony gości. To oznaka waszej sympatii względem nich oraz znaczenia jakie mają dla was w waszym życiu. To drobny, a jednocześnie piękny gest, warto więc wykonać go. Choć czasem wydaje się, iż jest to zbędny element, jednak dla osób, które są szczególnie ważne w waszym życiu oraz które pomogły wam przy organizowaniu wesela to bardzo piękna forma podziękowania.

Kiedy wysyłać podziękowania?

Najlepszym momentem na wysłanie podziękowań jest zrobienie tego jak najprędzej… Zwyczajowo przyjęło się, iż kartki z podziękowaniami wysyłane są do miesiąca od zakończenia uroczystości. Zwlekanie powoduje, iż zapomina się o wydarzeniu i pomija wysłanie kartek. Wysłanie kartki po dłuższym okresie czasu mija się z celem. To tak jak wysyłanie życzeń na Boże Narodzenie w styczniu.

Jeśli z różnych przyczyn na waszym weselu i ślubie nie pojawili się goście, a wysłali wam życzenia, prezent, czy kwiaty, podziękowania dla nich najlepiej wysłać w terminie do dwóch tygodni od momentu otrzymania prezentu, czy życzeń.

Najważniejsze porady doradców ślubnych

Po pierwsze karki z podziękowaniami zamówcie w tym samym terminie, co resztę papeterii ślubnej. Dzięki temu usprawnicie cały proces wysyłania podziękowań. Mając od razu dwa zestawy zaadresowanych kopert usprawnicie sobie pracę. Jednocześnie będziecie w stanie łączyć ze sobą odpowiednią papeterię dla wybranych gości.

Zróbcie też listę prezentów i osób od których je otrzymaliście. W ten sposób łatwo zorganizujecie wysyłkę kartek z podziękowaniami. Nie wypisuj wszystkich podziękowań za jednym zamachem. Jeśli masz ich dużo do napisania, zrób to w ratach. Dzięki temu nie zmęczy Cię pisanie i napiszesz płynące ze szczerego serca podziękowania. Warto też rozważyć wydruk wewnątrz kartki ogólnych sformułowań typu: dziękujemy, że byłeś / byliście z nami w tym dniu. Pod ogólną, drukowaną wiadomością możecie zrobić odręczne dopiski, indywidualne dla każdego gościa. 

 Więcej przydatnych rzeczy znajdziecie w największym portalu ślubnym www.wesele-slub.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Igalo s.c. Piotr Laufer Sławomir Chojan
http://igalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »