Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wybierz z dzieckiem ulubione zajęcia edukacyjne i sportowe

Poznaj ofertę zajęć, warsztatów dla dzieci, półkolonii oraz obozów wakacyjnych i wraz z pociechą wybierz te wymarzone. Targi edukacyjne z udziałem lokalnych szkół i instytucji odbędą się 8 czerwca od godziny 12 do 17 w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Wstęp wolny.

Uczestnicy targów zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Komorniki mogą spodziewać się wielu atrakcji i okazji do dobrej zabawy! 8 czerwca będzie można wziąć udział w pokazowych zajęciach, porozmawiać z instruktorami oraz otrzymać darmowe karnety na zajęcia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wśród atrakcji będą doświadczenia i eksperymenty naukowe - mały naukowiec, pokazy sztuk walki, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, pokazy tańca i lekcje pokazowe, miniwarsztaty i quizy matematyczne czy zabawy z akademią piłkarską. Nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą m.in. balony, gadżety, słodycze i karnety na zajęcia.

Podczas targów zajęć pozaszkolnych swoją ofertę zaprezentują m.in. Akademia Reissa - szkółka piłkarska, LeoLAB - nauka przez zabawę, Akido kids, Dance Imperium Poznań, Kortowo Dzieci i Fundacja Mam marzenie.

Targi edukacyjne odbędą się 8 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Udział w targach jest bezpłatnyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »