Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wycieczka do ZOO z przedszkolem Motylek.

Wycieczka do ZOO z przedszkolem Motylek.
Zobacz więcej zdjęć »
Prywatne przedszkole „Motylek” w Krakowie to magiczne miejsce gdzie każde dziecko odnajdzie radość i chęci do nauki poprzez zabawę. Dyrekcja przedszkola dbając o maluchów przygotowała wycieczkę dla dzieci z grup „Żuczki” do ZOO dnia 18.06.2014 r.

Wszyscy wiemy jak ważna jest różnorodność zajęć dla rozwoju dzieci, kadra pedagogów oraz dyrekcja przedszkola Motylek poprzez liczne wyjścia chce wzbudzić w dzieciach ciekawość, otwartość oraz pewność siebie. 

Wycieczka do ZOO z pewnością będzie ciekawą przygodą dla maluchów, które większość zwierząt widziało jedynie w TV bądź w komputerze. Wycieczka nie będzie tylko wspaniałym wspomnieniem, ale również doskonałą, zapadającą głęboko w pamięć nauką o życiu zwierząt oraz o  przyrodzie. 

Wyjazd przygotowany jest na godzinę 9:30 spod przedszkola Motylek, natomiast powrót planowany jest ok. godziny 12:00. 4 – godzinna wycieczka na świeżym powietrzu do świata przyrodniczego, z pewnością spodoba się dzieciom. 
 
------
"Motylek" to kameralne prywatne przedszkole, które jest pod opieką i nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej”.
 
Niepubliczne przedszkole Motylek
Prywatne przedszkole Kraków 
Ul.Białoprądnicka 24,
31-221 Kraków
Tel : (12) 357-12-60,
Filia: 
Ul.Bociana 6A,
31-231 Kraków
Tel : 607-399-507
 
http://motylekprzedszkole.pl/ 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ivona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »