Firma » Finanse

Wygodna pożyczka na dowód - zasady rozsądnego pożyczania

O szybkich pożyczkach online na dowód osobisty słyszy się coraz częściej, a firmy pozabankowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Rośnie nie tylko zapotrzebowanie na szybki zastrzyk gotówki, ale także konkurencyjność ofert pożyczkodawców. Jak zatem działa szybka pożyczka przez Internet?

Okazuje się, że nawet osoby bezrobotne czy też zadłużone mają możliwość wyjścia ze spirali zadłużenia. Mogą one bowiem liczyć na pomoc w postaci dodatkowego zastrzyku gotówki, decydując się na skorzystanie z oferty firmy pozabankowej. Chociaż nie muszą one stosować dodatkowych zabezpieczeń, to jednak nie obędzie się bez zweryfikowania potencjalnego klienta. Spisy i rejestry dłużników zawierają nazwiska nierzetelnych pożyczkobiorców, co jest sprawdzane przez firmy pożyczkowe i może wiązać się z odmową wypłaty. W przypadku pożyczek na dowód nie jest konieczne dostarczenie zaświadczenia o zarobkach, ale pożyczkobiorca powinien oszacować swoje możliwości finansowe, czyli przeanalizować swoją obecną sytuację w celu upewnienia się, że będzie w stanie spłacić terminowo zadłużenie. Zobacz chwilówka online jak to działa.


Pożyczka na dowód przez Internet
 
Zaciągnięcie klasycznej pożyczki na dowód nie różni się nazbyt mechanizmem od tych udzielanych przez Internet. Zaletą drugiej opcji jest jednak fakt, że wszystko możemy zrobić w dowolnym czasie i to bez wychodzenia z domu czy też umawiania się na spotkanie z przedstawicielem firmy pożyczkowej. W przypadku pożyczki online trzeba też liczyć się z koniecznością przesłania skanu czy zdjęcia dowodu w celu weryfikacji. Sam proces ubiegania się o pożyczkę przez Internet jest bardzo prosty. Po wybraniu interesującej nas kwoty i wysokości miesięcznej raty wystarczy zatwierdzić swój wybór kliknięciem myszki, po czym zostaniemy przekierowani do krótkiego formularza. W puste pola wpisujemy swoje dane osobowe, zapoznajemy się z regulaminem i akceptujemy go. Po wysłaniu wniosku nie trzeba długo czekać na odpowiedź, a o przyznaniu pożyczki i trafieniu pieniędzy na nasze konto dowiadujemy się mailowo i telefonicznie.  


Podsumowanie
 
Obecnie pożyczanie pieniędzy przez Internet jest niezwykle proste, szybkie i tanie. Z całą pewnością możemy liczyć na minimum formalności, wygodną procedurę spłaty, minimum czasu na wypełnienie wniosku i natychmiastowe wręcz przelanie gotówki na nasz rachunek bankowy. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy pożyczka online blog, wyświetlą nam się setki wyników, a po wejściu na stronę znajdziemy linki odsyłające nas bezpośrednio do formularza koniecznego do złożenia wniosku o przyznanie interesującej nas pożyczki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaS

Komentarze (6)

 • avatar
  ~oewonga 2017-09-09 08:10:17

  Witam! Edek, jednorazowo możesz wziąć w wonga.com tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz się starać zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej. W przypadku posiadania pożyczki ratalnej możemy udostępnić możliwość doładowania pożyczki, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można uzyskać dodatkową gotówkę przed całkowitą spłatą.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~edek 2017-08-31 22:32:31

  W jednym czasie można mieć w wonga więcej niż jedną pożyczkę?

 • avatar
  ~oewonga 2017-08-22 12:03:05

  Witam! Zenek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~zenek 2017-08-01 00:16:03

  A następna pożyczka dostępna jest na jakich warunkach?

 • avatar
  ~oewonga 2017-04-25 19:34:23

  Witam! Matilde dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidulanie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~matilde 2017-04-18 21:10:43

  Jeśli chodzi o mnie to warto złożyć wniosek w wonga. Potrzebowałam na święta i przyznali mi 500zł. Koszt pierwszej to tylko 10zł.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »