Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj 500 zł na zakupy ze stylistą w Porcie Łódź

Wygraj 500 zł na zakupy ze stylistą w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Od 31 października Port Łódź zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym można wygrać zakupy o wartości 500 zł w towarzystwie stylisty.

Nadejście nowego sezonu inspiruje do zmian w wizerunku i poszukiwania własnego stylu pośród nowości i trendów obecnych na sklepowych półkach. Dodatkowo, coraz chłodniejsza aura sprawia, że zaczynamy myśleć o zmianie garderoby na cieplejszą. Wielu z nas będzie szukać nowych strojów, butów, akcesoriów i dodatków. Jest w czym wybierać, więc przyda się pomoc stylisty. U progu nowego sezonu klienci Portu Łódź będą mieć szansę nie tylko skorzystać z niej bezpłatnie, ale również wygrać 500 zł do wydania na wspólnych zakupach.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.portlodz.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać zakupy ze stylistą? Przekonaj nas, że to Ciebie mamy wybrać". Do zabawy będzie można zgłaszać się od poniedziałku 31 października do niedzieli 6 listopada. Czterech zwycięzców zostanie wyłonionych we wtorek 8 listopada. - Laureaci trzeciej edycji konkursu będą mieć trzy tygodnie na realizację swojej nagrody. Telefonicznie umówimy się z nimi na indywidulane spotkania i zakupy ze stylistą - zdradza Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »