Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygraj kurs na prawo jazdy!

Wygraj kurs na prawo jazdy!
Zobacz więcej zdjęć »
Marzą ci się wakacyjne podróże samochodem z paczką najbliższych przyjaciół, ale kursy na prawo jazdy są dla ciebie za drogie? To nie problem! W kreatywnym konkursie Portu Rumia każdy ma szansę zdobyć jedno z dwóch takich szkoleń. Zabawa rusza już w najbliższy piątek!

Pogoda coraz bardziej dopisuje i aż chce się wyjechać poza miasto. Najłatwiej i najwygodniej byłoby samochodem, jednak ceny kursu na prawo jazdy są dosyć wysokie. Port Rumia CH Auchan zaprasza więc wszystkich nieposiadających tego dokumentu - a spragnionych samochodowych podróży - do wzięcia udziału w wiosennym i  niezwykle kreatywnym konkursie.

Aby zawalczyć o jeden z dwóch kursów na prawo jazdy, wystarczy od piątku 28 marca do poniedziałku 1 kwietnia przekonać jury konkursowe, że to właśnie wam należy się szkolenie. Poprzez wiersz, piosenkę, film, zdjęcie czy rysunek – wyraź swoją potrzebę wygrania w konkursie, jak chcesz!

Konkurs wiosenny z Portem Rumia” rozpocznie się w piątek 28 marca. Prace konkursowe należy przesyłać na adres portrumia@zloteprzeboje.pl do 1 kwietnia włącznie. Zwycięzcy konkursu organizowanego przez Port Rumia CH Auchan oraz Radio Złote Przeboje poinformowani zostaną telefonicznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »