Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wygraj nocleg w Alpach dzięki serwisom HRS.pl i Tiscover.com

HRS wspólnie z Tiscover organizuje foto-konkurs dla miłośników zimowego szaleństwa Wyślij zdjęcie i wygraj voucher na pobyt w alpejskim kurorcie.

HRS, wiodący europejski serwis rezerwacji hotelowych, przy współpracy z ulubionym portalem miłośników Alp, Tiscover.com, wystartował z konkursem dla swoich użytkowników. Rezerwując w dniach 8 – 22 listopada za pośrednictwem HRS pobyt
w dowolnym miejscu na świecie i dowolnym terminie, a następnie wysyłając na adres marketing@hrs.pl numer rezerwacji oraz zdjęcie pod tytułem „Moje zimowe wakacje na stoku” można wygrać atrakcyjne nagrody. W tytule maila powinna znaleźć się informacja „FOTO KONKURS: URLOP W ALPACH Z TISCOVER”.

 

Zaszalej w Alpach

 

Trzy najlepsze fotografie zostaną nagrodzone voucherami o wartości 100€ na noclegi w Alpach ufundowane przez serwis Tiscover. Jako nagroda pocieszenia do wygrania również voucher o wartości 50€. Vouchery można zrealizować do końca 2012 roku w serwisie Tiscover, który od tej jesieni dostępny jest także po polsku.

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni roboczych od jego zakończenia. Więcej informacji na ten temat na www.hrs.pl.

 

Przypominamy, że rezerwując noclegi w Alpach za pośrednictwem Tiscover nadal można skorzystać z promocji „Witaj Polsko” (jeden darmowy nocleg przy rezerwacji), która została przedłużona do końca listopada.

 

 

HRS – portal hotelowy

HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych dla osób prywatnych i osób podróżujących służbowo, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach - średnio portal przyciąga sześć  mln użytkowników miesięcznie. Dzięki ofercie obejmującej dziesiątki tysięcy hoteli oraz setki sieci hotelowych, system HRS umożliwia największy wybór hoteli na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie rezerwacji przez Internet po niskiej cenie, z gwarancją najlepszej ceny. HRS Exclusive Prices gwarantuje także ceny co najmniej 10 procent niższe niż w konkurencyjnych systemach. Wybór hotelu ułatwiają szczegółowe opisy hoteli i ok. 2,5 mln ocen hoteli zamieszczanych przez gości hotelowych. Ponad 25.000 firm dokonuje regularnych rezerwacji miejsc hotelowych na potrzeby podróży służbowych, konferencji i wyjazdów grupowych za pośrednictwem HRS i korzysta ze specjalnych stawek korporacyjnych HRS, umożliwiających obniżki cen nawet do 30 procent. HRS jest także liderem innowacyjnych rozwiązań i ustanawia wysoka poprzeczkę dla branży w dziedzinie komunikacji za pośrednictwem przenośnych urządzeń. Poprzez opracowanie nowych mobilnych aplikacji na wszystkie standardowe smartfony i tablety HRS korzysta ze wszystkich nowoczesnych kanałów komunikacji, aby jeszcze bardziej ułatwić klientom znalezienie odpowiedniego hotelu, nawet w czasie podróży. Założony w 1972 roku, HRS ma siedzibę w Kolonii i posiada oddziały w Szanghaju, Londynie, Paryżu, Warszawie, Rzymie, Stambule i w Moskwie. Jest też wyłącznym właścicielem portalu poświęconego Alpom, z siedzibą w Innsbruck: www.tiscover.com.

 

Informacje o Tiscover 

Firma Tiscover z siedzibą w Innsbrucku (Tyrol) została założona w 1991 roku i od tamtego czasu stworzyła najważniejszy elektroniczny system informacji turystycznej w Austrii. W 1995 roku udostępniono TIS@WEB - jedną z pierwszych na świecie stron internetowych z ofertami wyjazdów. Dzisiaj Tiscover GmbH to część HRS – HOTEL RESERVATION SERVICE Robert Ragge GmbH z siedzibą w Kolonii. www.tiscover.com, portal rezerwacji miejsc noclegowych  w  regionie Alp  oferuje ponad 25000 noclegów i należy do najpopularniejszych portali turystycznych na świecie. Dalsze informacje na www.tiscover.com.

 

 

Więcej informacji na stronie www.HRS.pl

HRS na Facebooku: www.facebook.com/HRS.Polska

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Agata Górnicka , Anna Haliżak, 

agata.gornicka@triplepr.pl anna.halizak@triplepr.pl 

ul. Leszno 8 lok. 28

01 – 192 Warszawa

22 216 54 16 , 22 216 54 20

kom. 607 676 575

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nina.biadun@triplepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »