Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!
Zobacz więcej zdjęć »
Od 20 do 25 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można wziąć udział w konkursach i zdobyć zaproszenia do rodzinnego parku LEGOLAND® Billund Resort, zestawy klocków LEGO®,

Wizyta w LEGOLAND® to marzenie niejednego dziecka i dorosłego. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na zwycięzców czeka kilkadziesiąt pojedynczych biletów do parku LEGOLAND® zestawy klocków LEGO® oraz nagroda główna – rodzinny pobyt w LEGOLAND® .

Aby zawalczyć o nagrody, należy w dniach trwania akcji zrobić zakupy w butikach galerii handlowej (poza hipermarketem Auchan) na kwotę min. 100 złotych, przedstawić paragony w punkcie obsługi konkursu i zmierzyć się w jednej z dwóch konkurencji.

Dzieci do 12. roku życia wraz z rodzicem lub opiekunem będą mogły tworzyć dwuosobowe zespoły i zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®. Zadanie jest wymagające – w ciągu jednej minuty należy zbudować jak najwyższą konstrukcję z pojedynczych, niezłączonych wcześniej klocków. Wieża musi utrzymać się w całości przez 10 sekund. Zwycięzca konkursu zdobędzie cztery jednodniowe bezpłatne zaproszenia do parku LEGOLAND® Billund Resort ważne do końca sezonu w 2020 roku. Natomiast laureat drugiego miejsca otrzyma dwa jednodniowe bezpłatne zaproszenia.

Z kolei osoby, które ukończyły 18 lat, będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym będzie trzeba oszacować, ile klocków LEGO® znajduje się w wyeksponowanym w strefie konkursowej naczyniu. Osoba, która poda wynik najbliższy liczbie klocków w naczyniu, otrzyma jeden voucher na pobyt w parku rozrywki LEGOLAND® Billund Resort oraz 2 noclegi dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Laureat drugiej nagrody otrzyma 8 jednodniowych biletów na pobyt w parku, z kolei laureat 3. miejsca – 4 bilety, a 4. miejsca – 2 bilety.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Konkurs „Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w dniach 20-24 stycznia w godzinach 12:00-19:00 oraz 25 stycznia w godzinach 10:00-17:00.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »