Gospodarka » Narzędzia

Wyjazd szkoleniowy Stanley Club do Tajlandii

Wyjazd szkoleniowy Stanley Club do Tajlandii
Zobacz więcej zdjęć »
Tajlandia, niezwykle kolorowy i malowniczy kraj Azji zwany krainą uśmiechu, był w tym roku miejscem spotkania najważniejszych partnerów biznesowych polskiego oddziału firmy Stanley Black & Decker.
Piąta edycja programu Stanley Club zrzeszającego kluczowych dystrybutorów narzędzi Stanley w Polsce odbyła się w jednym z najbardziej malowniczych krajów Azji - Tajlandii. Około 50 przedstawicieli najlepszych sklepów narzędziowych współpracujących z firmą Stanley Black & Decker wyjechało w kwietniu na kilkudniowe szkolenie produktowe do Bangkoku. Uczestnicy szkolenia odwiedzili fabrykę narzędzi pomiarowych Stanley Works Limited, biuro Stanley Black & Decker w Bangkoku, a także kluczowych klientów firmy w tym kraju.

Wyjazd do Tajlandii obejmował szereg szkoleń produktowych prowadzonych przez zespół pracowników z Polski oraz Tajlandii. Uczestnikom zaprezentowano nowości marki Stanley na 2013 rok w zakresie narzędzi pomiarowych, tnących, łączących, dla hydraulików i systemów magazynowania. Interesującą częścią szkolenia była możliwość poznania najlepszych praktyk biznesowych z Tajlandii. Polscy dystrybutorzy dowiedzieli się jak wygląda sprzedaż produktów narzędziowych na rynku wschodnim, jakie techniki sprzedaży oraz marketingu są tu najbardziej efektywne, a także mieli okazję porównać je z technikami wykorzystywanymi na rynku krajowym. Część merytoryczno - szkoleniową wyjazdu uzupełniło zwiedzanie Bangkoku, pływającego targu w Damnoem Saduak oraz pobyt w kurorcie Pattaya.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »