Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wyjedź z Arkad Wrocławskich nowym Volkswagenem Up!

Wyjedź z Arkad Wrocławskich nowym Volkswagenem Up!
Zobacz więcej zdjęć »
Do startu, gotowi, start! Ruszył wielki wyścig o samochód! Volkswagen Up! to nagroda w konkursie „Turbo Moda”. O tym, kto wyjedzie z Arkad Wrocławskich nowym autem, dowiemy się już pod koniec października.

Volkswagena Up! już teraz można obejrzeć w Arkadach Wrocławskich na poziomie 0. Aby odjechać nim z Centrum, wystarczy zgłosić się do udziału w konkursie i zbierać paragony za zakupy zrobione w Arkadach Wrocławskich od 20 sierpnia do 15 października.  

Do finałowego wyścigu stanie 25 osób, które zbiorą paragony na najwyższą kwotę. Zapominalscy również będą mieli szansę zawalczyć o ten miejski samochód. Wystarczy, że 20 października do godziny 13. przedstawiają paragony, których suma prześcignie inne. Dzięki temu aż pięć dodatkowych osób wejdzie do finału.

„Kobieta lubi prowadzić” pod takim hasłem odbędzie się II etap konkursu, czyli finałowy odcinek zabawy. Mieszkańcy Wrocławia i okolic zmierzą się z nie lada zadaniem. Wezmą udział w interaktywnej grze na symulatorach wyścigowych. Zawodnik, który osiągnie najlepszy czas, odjedzie z Arkadach Volkswagenem Up!

Trzech kolejnych uczestników finałowego wyścigu również nie wyjedzie z pustymi rękami. Będą oni mogli cieszyć się przyjemnością z jazdy Volkswagenem Take Up! przez cały weekend. Dodatkowymi nagrodami będą gadżety samochodowe.

Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »