Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Wypatruj nagród na 5. urodziny Parku Handlowego Auchan Bielany!

Wypatruj nagród na 5. urodziny Parku Handlowego Auchan Bielany!
Zobacz więcej zdjęć »
Znajdujący się przy ul. Francuskiej na Bielanach Wrocławskich Park Handlowy Auchan Bielany w listopadzie tego roku obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji na odwiedzających centrum handlowe czekają konkursy z wartościowymi nagrodami.


Minęło już 5 lat odkąd Park Handlowy Auchan Bielany po raz pierwszy otworzył swoje podwoje dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Z okazji tego jubileuszu zaplanowano specjalny konkurs urodzinowy oraz finałową fetę, podczas której odbędą się quizy, zabawy i inne atrakcje skierowane zarówno do starszych, jak i młodszych klientów Parku Handlowego Auchan Bielany. 

Urodzinowe atrakcje.

W trwającym od 3 do 21 listopada konkursie urodzinowym będzie mógł wziąć udział każdy, kto dokona w tym czasie zakupu w przynajmniej pięciu sklepach Parku Handlowego Auchan Bielany za minimum 50 złotych w każdym z nich. Każdy kolejny zakup przybliży go do nagrody głównej, czyli dwuosobowej egzotycznej wycieczki zagranicznej. Nagrodę otrzyma ten, kto dokona zakupów za najwyższą kwotę w największej liczbie sklepów galerii. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wielkiego finału, który odbędzie się w niedzielę, 30 listopada. Wtedy też gość specjalny – znana z programu telewizyjnego „Europa da się lubić” Elizabeth Duda poprowadzi losowanie wszystkich nagród, a do podarowania Park Handlowy Auchan Bielany ma ich ponad 200. Ponadto, przez cały dzień imprezy, na odwiedzających główny Galerię Parku Handlowego Auchan Bielany będą czekały liczne zabawy i konkursy 
z dodatkowymi nagrodami. Na zakończenie eventu zaplanowano pyszny tort urodzinowy. 


Park Handlowy Auchan Bielany w liczbach


Otwarty w 2003 roku Park Handlowy Auchan Bielany to jeden z największych w regionie obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 74 000 m². W ciągu 5 lat istnienia Parku Handlowego Auchan Bielany zorganizowano w nim wiele eventów. Wśród nich dużym powodzeniem cieszyła się odbywająca się co roku charytatywna akcja świąteczna „Kochajmy się we Wrocławiu”. Dzięki niej tylko w grudniu 2007 roku zebrano 7.689,25 zł dla chorych dzieci. Podczas tegorocznej imprezy ekologicznej „Zielono mi”, w ramach, której zorganizowano zbiórkę makulatury, dzięki zaangażowaniu Wrocławian zgromadzono ponad 8 ton surowca. Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży zbędnego papieru zakupiono 250 młodych drzewek, które zazieleniły Bielany Wrocławskie. 


Na co dzień klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mają do dyspozycji blisko 80 sklepów  i punktów usługowych czynnych 7 dni w tygodniu przez 79 godzin łącznie. W kompleksie przy ul. Francuskiej znajduje się także hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, market z wyposażeniem wnętrz Jysk, sklep sportowy Decathlon, sklep meblowy Agata Meble, centrum samochodowe Norauto, myjnia ImoCar oraz stacja benzynowa, a przed obiektem na zmotoryzowanych klientów czeka 3400 bezpłatnych miejsc parkingowych. 


Kontakt dla mediów:
Agnieszka Majewska 
Effective Public Relations
tel. (0-22) 822 07 52, tel. kom. 0508 125 247
 e-mail: amajewska@effectivepr.pl

Anna Dolna
Manager Parku Handlowego Auchan Bielany
tel. (0-71) 783 15 50
 e-mail: a.dolna@auchan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »