Motoryzacja » Samochody

Wyprodukowano już 11.111.111 Volkswagenów Polo

Wyprodukowano już 11.111.111 Volkswagenów Polo
Zobacz więcej zdjęć »
Prezydent Niemiec Prof. Dr Horst Köhler, Prof. Dr Jochem Heizmann, Członek Zarządu Volkswagen AG ds. Produkcji i Jörg Müller, Prezes i Dyrektor Zarządzający Volkswagen Group India wzięli udział w uroczystości opuszczenia taśmy produkcyjnej zakładów Volkswagena w Pune przez Polo z numerem 11.111.111.

Heizmann przyjął prezydenta Niemiec w otwartym w 2009 roku zakładzie, który stanowi istotny element w realizacji celów rozwojowych koncernu na subkontynencie indyjskim.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podkreślił przy tym, że „dotychczasowe inwestycje oraz stabilne szanse zatrudnienia dla osób z tego regionu są dowodem planowanego i długoterminowego zaangażowania Volkswagena w Indiach. Polo z zakładów w Pune jest przykładem perfekcyjnego połączenia niemieckiej sztuki inżynierskiej z hinduskimi umiejętnościami, które owocują doskonałymi samochodami."

Volkswagen rozpoczął w grudniu 2009 roku produkcję, przeznaczonego specjalnie na indyjski rynek, Polo w wersji hatchback. „Jesteśmy przekonani, że europejskie sukcesy Polo będą kontynuowane także w Indiach. Dzięki takim samochodom jak ten, naszemu nowoczesnemu zakładowi w Pune i wysokiej motywacji załogi, Volkswagen z pewnością wykorzysta swoje szanse w Indiach" - dodał Heizmann. „Wizyta prezydenta Niemiec, dzisiejszy jubileusz produkcyjny oraz otrzymane przed kilkoma tygodniami wyróżnienie dla Volkswagen Group India jako „Przedsiębiorstwa Motoryzacyjnego roku 2010" stanowią dla nas bodziec zachęcający do konsekwentnej kontynuacji obranego kierunku rozwoju" - uzupełnił Müller.

W ramach uroczystości opuszczenia taśmy produkcyjnej przez 11.111.111-te Polo prezydent wraz z delegacją trzydziestu znanych przedstawicieli świata polityki i gospodarki zwiedził nowy zakład Volkswagena w stanie Maharashtra. Goście zostali poinformowani o programach edukacyjnych dla nowych pracowników oraz o innowacyjnym procesie produkcyjnym wdrożonym w fabryce.

Fabryka w Pune jest jedną z najnowocześniejszych w koncernie Volkswagena i obejmuje cały proces produkcyjny od tłoczni, poprzez budowę nadwozia, lakiernię, aż do montażu końcowego. Maksymalna roczna wydajność wynosi 110.000 samochodów. W Pune, obok Volkswagena Polo, produkowana jest także Škoda Fabia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »