Dom » Budownictwo

Wyróżnienie dla automatyki Nice

Wyróżnienie dla automatyki Nice
Zobacz więcej zdjęć »
Siłowniki do bram skrzydłowych TOONA z oferty Nice Polska, lidera w automatyce do bram i rolet, zostały wyróżnione w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2010” organizowanego przez Redakcję Poradnika Budowlanego Mój Dom.

Nagroda przyznawana jest produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Celem konkursu jest budowanie wśród konsumentów zaufania do produktów najwyższej klasy.

To już czwarte wyróżnienie dla produktów Nice - w poprzednich edycjach konkursu nagrodzone zostały siłowniki roletowe To-Max, droga radiowa OPERA oraz system sterowania radiowego Nice Way. „To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że Nice to już synonim funkcjonalności, jakości i bezpieczeństwa. Produkty Nice charakteryzują się wysoką jakością, wynikającą z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i wyjątkową elegancją oferujemy wyjątkowy produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników" - powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Nice to najbardziej uznana marka automatyki do bram i rolet w Europie na świecie. W ofercie firmy znajduje się pełen asortyment automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym oraz automatyka osłonowa - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz.

Rodzina siłowników z napędem śrubowym TOONA składa się z trzech rodzajów siłowników. Najmniejszy (TO4024) jest przeznaczony do skrzydeł bramowych o max. długości do 3m i ciężarze do 500kg. Średni (TO5024) do skrzydeł pięciometrowych, o ciężarze do 550kg, a największy (TO7024) jest najmocniejszym siłownikiem tego typu, jaki Nice kiedykolwiek oferował na rynku. Może automatyzować skrzydła o długości do 7m, o ciężarze do 1700kg .

Więcej na www.nice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.oskiera@nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »