Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wyróżnienie dla dmuchajki firmy Pilch

Wyróżnienie dla dmuchajki firmy Pilch
Zobacz więcej zdjęć »
1 października 2012 roku w Warszawie odbyła się Gala rozdania nagród w Konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. W X edycji konkursu wzięło udział 41 firm. Wyróżnienie w kategorii zabawek dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat zdobyła dmuchajka firmy Pilch.

Dmuchajka to niewielkich rozmiarów zabawka dydaktyczna wykonana z drewna bukowego, która uczy dzieci kontroli nad własnym oddechem, a jednocześnie usprawnia aparat oddechowy, artykulacyjny i fonacyjny. Zabawa dmuchajką wymaga koncentracji, cierpliwości i skupienia, tak aby piłeczka jak najdłużej utrzymywała się w powietrzu. Dzięki temu, poprzez wydłużenie fazy wydechowej, poprawia się sposób oddychania. Dmuchajka wykorzystywana jest także podczas ćwiczeń poprawiających wymowę w gabinetach logopedycznych oraz w domu. Zabawka jest w pełni higieniczna i przeznaczona do wielokrotnego użytku. W zestawie, obok dmuchajki,  znajdują się 2 piłeczki styropianowe oraz 10 słomek. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

O firmie:
Firma PILCH została założona w 1991 roku i specjalizuje się w produkcji drewnianych pomocy dydaktycznych, gier i zabawek, bazujących na takim surowcu jak buk, świerk, sosna. Cechą charakterystyczną wyrobów firmy PILCH jest jakość, estetyka, trwałość i ekologia. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedszkoli i rodziców. Produkty PILCH, łącząc zabawę i naukę, sprawiają dzieciom radość oraz przyczyniają się do skutecznego procesu edukacji. Wszystkie wyroby firmy PILCH posiadają znak bezpieczeństwa CE, a surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie 2009/48/WE.
Więcej na www.pilchr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »