Kultura, sztuka » Kultura

Wyrusz w teatralną podróż! – bezpłatne spektakle dla dzieci

Wyrusz w teatralną podróż! – bezpłatne spektakle dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Niesforny chłopczyk wystrugany z drewna, a także niezwykle pomocny i odważny dr Dolittle – takie postaci odwiedzą niebawem najmłodszych gości wielkopolskich galerii handlowych Auchan.

Do czego mogą doprowadzić kłamstwa i brak rozsądku przekonają się maluchy, które zasiądą przed letnią sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. W najbliższą niedzielę 17 sierpnia poznają tam bowiem historię Pinokia, chłopca wystruganego z drewna przez stolarza Gepetta. Czy twórca niesfornego młodzieńca będzie cierpliwie znosił jego zachowanie?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z kolei mali widzowie, którzy w niedzielę 24 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Swadzim, wraz ze znanym wszystkim doktorem Dolittle wyruszą na ratunek zwierzakom w potrzebie. Tym razem jego pomocy będą potrzebować małpy. Aby do nich dotrzeć, dzielny lekarz musi przebyć pełne niebezpieczeństw wzburzone morze. Czy uda mu się stawić czoła takim wyzwaniom, jak piraci i wygłodniałe rekiny?

Najbliższe bezpłatne spektakle teatralne będą już ostatnimi z letniego cyklu „Wakacje z bajkami”, jaki od początku lipca realizowany jest w dwóch wielkopolskich galeriach handlowych Auchan. Podczas sześciu spektakli, jakie do tej pory odbyły się w ramach cyklu, maluchy poznały fascynujący świat teatru i przeżyły pełne emocji przygody z bohaterami prezentowanych opowieści.

Przedstawienie pt. „Pinokio” będzie można zobaczyć w niedzielę 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu, zaś spektakl pt. „Wyprawa Dr Dolittle” zaprezentowana zostanie w niedzielę 24 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Obie opowieści odegrane zostaną trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »