Gospodarka » Narzędzia

Wyrzynarka Zenit od Black&Decker

Wyrzynarka Zenit od Black&Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Black&Decker wprowadza do sprzedaży wyrzynarkę Zenit z technologią AutoSelect o mocy 600W. Elektronarzędzie oferuje możliwość ustawienia optymalnych parametrów pracy niezbędnych do cięcia prostego i krzywoliniowego, a także unikatowy kil prowadzący.

Wyrzynarki to urządzenia poręczne, wszechstronne w zastosowaniu i łatwe w obsłudze nawet dla początkujących majsterkowiczów. Służą do cięcia różnych materiałów w zależności od rodzaju zastosowanego brzeszczotu, a główną cechą wyróżniającą je spośród innych elektronarzędzi przeznaczonych do cięcia jest możliwość cięcia krzywoliniowego.

Urządzenia te idealnie sprawdzają się podczas wykonywania prac związanych z majsterkowaniem, montażem mebli, zabudów kuchennych, czy też wycinaniem okręgów, łuków lub przycinaniem paneli i listew wykończeniowych. Z myślą o takich pracach, Black&Decker wprowadza do sprzedaży nową wyrzynarkę Zenit. Urządzenie charakteryzuje wytrzymały silnik o wysokich osiągach oraz innowacyjne i praktyczne funkcje. Pozwalają one w sposób wydajny, precyzyjny i komfortowy wykonać wiele różnych zadań związanych z cięciem.

Nowa wyrzynarka Zenit została wyposażona w mocny silnik o mocy 600W, który umożliwia pracę z drewnem, metalem, z materiałem drewnopochodnym i tworzywem sztucznym. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję sterowania elektronicznego. Pozwala to dostosować prędkość cięcia do obrabianego materiału i tym samym umożliwia cięcie także podatnych na uszkodzenia przedmiotów.

Nowe urządzenie Black&Decker wyposażone jest w funkcje wyboru Autoselect, która udostepnia następujące opcje: cięcie proste oraz krzywoliniowe w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Główną cechą wyróżniającą nową wyrzynarkę Zenit jest unikatowy kil prowadzący. To dzięki niemu przy wyborze cięcia prostego możliwe jest łatwe prowadzenie narzędzia po linii prostej, a przy tym dokładniejsze i stabilniejsze cięcie obrabianego materiału. Oprócz tego, przy wyborze cięcia prostego z opuszczonym kilem wyrzynarka posiada funkcję podcinania. Innymi słowy brzeszczot wykonuje ruch wahadłowy, który znacznie zwiększa postęp wykonywania prac i przybliża jakość wyżynania do cięcia pilarką tarczową. Kolejną opcją funkcji Autoselect jest cięcie proste i krzywoliniowe bez ruchu wahadłowego. Nowością, w tym przypadku, jest możliwość ustawienia wyrzynarki w pozycji „uniesionej". Dzięki temu kil prowadzący umocowany na spodzie urządzenia nie utrudnia cięcia krzywoliniowego, a praca z narzędziem staje się łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Nowy Zenit posiada także przednią i tylna ogumowaną rękojeść, która podwyższa komfort i precyzję pracy, ale także umożliwia pewny chwyt i jeszcze lepsze manewrowanie urządzeniem. Dodatkowo narzędzie wyposażone jest w magazynek brzeszczotów. Znajduje się on z boku maszyny, co powoduje, że zapasowe brzeszczoty są zawsze pod ręką. Nowe urządzenie posiada także jeszcze jedną istotną zaletę. Jest nią możliwość pracy z większością typowych brzeszczotów dostępnych na rynku. Wszystkie funkcje i zalety wyrzynarki Zenit sprawiają, że jest ona narzędziem uniwersalnym i niezbędnym w warsztacie każdego majsterkowicza.

Cena narzędzia:
Zenit KRST8K
Cena: 439 PLN

Wszystkie produkty Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »