Dom » Architektura

Wysoce energooszczędne oświetlenie Lena Lighting nad Mierzeją Wiślaną

Wysoce energooszczędne oświetlenie Lena Lighting nad Mierzeją Wiślaną
Zobacz więcej zdjęć »
132 lampy Industry IP 66 LED od Lena Lighting, ze specjalnie zaprojektowanymi uchwytami, zamontowano na mostach biegnących nad przekopem Mierzei Wiślanej. Oprawy o mocy 22 W zapewniają wysoką efektywność świetlną. Są wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci oraz pyłów.

Na ruchomych mostach biegnących nad przekopem Mierzei Wiślanej postawiono na oświetlenie najwyższej jakości. 132 lampy hermetyczne, przygotowane specjalnie pod tę inwestycję przez wiodącego producenta inteligentnych systemów oświetleniowych Lena Lighting, mają wspierać bezpieczeństwo użytkowników konstrukcji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Belki Industry IP 66 LED zostały zamontowane szeregowo, zapewniając ciągłość emisji światła na konstrukcji. Podświetlają barierki boczne ciągnące się przez całą długość mostów. Wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i wilgoci. Są także wytrzymałe na uderzenia.

- Nasze lampy Industry IP 66 LED zostały zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach środowiskowych. Dlatego zadbaliśmy o to, aby były odporne nie tylko na uderzenia, wstrząsy i działanie pyłów, ale również na kontakt z wilgocią. Umożliwia to instalację produktów również na zewnątrz. – wyjaśnia Łukasz Drewka Dyrektor ds. Inwestycji – Mosty nad kanałem żeglugowym Mierzei Wiślanej, które został wyposażone w belki Industry IP 66 LED, zyskały najwyższej jakości oświetlenie oparte na technologii modułów LED-owych.- dodaje.

Diody oraz moduły LED przekładają się na wysoką energooszczędność. Gwarantuje to osiąganie wymaganego poziomu oświetlenia przy znaczącej małym poborze energii. Biała barwa światła o wartości 4000 K, która pada bezpośrednio na szczeble barierek, nie wywołuje efektu olśnienia, dzięki czemu umożliwia w pełni bezpieczną jazdę nocą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »