Firma » Reklama

X Jubileuszowa edycja Gazel Biznesu z Mea Event

X Jubileuszowa edycja Gazel Biznesu z Mea Event
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Mea Event został wybrana w drodze przetargu do organizacji tegorocznej gali Gazeli Biznesu.

Jest to już X jubileuszowa edycja corocznego rankingu Gazel Biznesu organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W rankingu znajdują się sprawdzone, wykwalifikowane i wiarygodne firmy z całej Polski, których dewizą jest solidarność i przejrzystość działania. O pozycji w rankingu decyduje m.in. dynamika rozwoju potwierdzona wynikami finansowym.

W tym roku harmonogram gal Gazel Biznesu obejmuje, 12 największych miast Polski, startując pod koniec stycznia w Teatrze Stefana Jaracza w Łodzi a kończąc 11 marca 2010 roku galą w Warszawskim Centrum Konferencyjno -Kongresowym XXI wieku. Partnerem strategicznym Gazel Biznesu jest Kredyt Bank a patronem medialnym TV Biznes.

O oddanie charakteru wszystkich spotkań zadba dynamiczna oprawa multimedialna, efektowna gra świateł i cieni, scenografia oraz dodatkowe elementy graficzne, za które w pełni odpowiada agencja Mea Event. Zaproponowana przez agencje formuła cyklu 12 gal nawiązywać będzie zarówno do idei rankingu jak i dynamicznej tegorocznej okładki rankingu. Współpraca między agencją a dziennikiem Puls Biznesu rozpoczęła się w listopadzie i potrwa do końca marca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

5tka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »