Technologie » AGD - RTV

Xenyx q502usb – mikser dla wymagających DJ-ów

Produkty oferowane przez producenta Behringer cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Pozytywnie zaskakują przede wszystkim możliwościami, jakie oferują swoim użytkownikom.

Podczas ich wykorzystywania uzyskanie perfekcyjnego, idealnie komponującymi się z pozostałymi, dźwięku jest prostsze niż może to wydawać się. Ostatnio coraz większą popularność zyskują miksery z USB, gwarantujące jeszcze więcej sposobów swojego wykorzystywania. Jednym z najlepszych tego przykładów jest Xenyx q502usb, czyli mikser audio stworzony w taki sposób, aby z łatwością dopasowywał się zarówno do potrzeb początkujących, jak i zaawansowanych DJ-ów, posiadających ogromne wymagania względem używanego przez siebie sprzętu.
Dzięki możliwościom, jakie potrafi zagwarantować ten mikser, bezproblemowe staje się tworzenie profesjonalnych nagrań, charakteryzujących się wysoką jakością oraz wyrazistością poszczególnych dźwięków. Bardzo łatwe jest także modyfikowanie poszczególnych części nagrania, a wszystko dzięki wygodnym przyciskom oraz atrakcyjnemu oprogramowaniu komputerowemu, przedstawiającemu w sposób szczegółowy praktycznie wszystkie możliwości i funkcje, jakie posiada Xenyx q502usb. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest ich całkiem sporo, czego nie każdy spodziewa się po tak niewielkim urządzeniu.
Mikser Behringer Xenyx charakteryzuje się całkiem atrakcyjną ceną, która wynosi z reguły nieco ponad 200 złotych. W porównaniu z innymi mikserami o podobnych funkcjach przedstawia się ona bardzo pozytywnie, co szczególnie wpływa na zainteresowanie tym urządzeniem wśród osób pasjonujących się tworzeniem i miksowaniem muzyki.
Urządzenie audio Xenyx q502usb posiada aż pięć wejść mikrofonowych, pozwalających na nagranie dźwięku najwyższej jakości. Przed użyciem należy jedynie ustawić ich odpowiednią czułość, aby cieszyć się maksymalnymi rezultatami. Każdy DJ na pewno znajdzie rozwiązanie najbardziej odpowiadające jego indywidualnym wymaganiom i preferencjom. Mikser posiada także jeden preamp, odpowiednio wzmacniający docierające do niego dźwięki. Jak na urządzenie o niewielkich rozmiarach, Behringer Xenyx prezentuje się naprawdę ciekawie. Jego zalety zauważają nawet najbardziej doświadczeni twórcy muzyki, którzy poszukują urządzenia lekkiego, lecz jednocześnie gwarantującego im wiele możliwości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brenna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »